2024

RISEBA konferences 2024. gadā


RIXARCH 2024 / II. Starptautiskā arhitektūras dizaina konference notiks 2024. gada 12.-13. aprīlī Rīgā, Latvijā. Augstskolas RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultāte organizē konferenci RISEBA Arhitektūras un mediju centrā, H2O 6 kvartālā.

Konferences mērķis ir pulcēt ievērojamus un jaunos vietējos zinātniekus un rīkot starptautisku forumu, lai veicinātu diskusijas par aktuāliem arhitektūras jautājumiem. Konferencē tiks aplūkotas dažādas arhitektūras tēmas ar mūsdienīgu ievirzi un no starpdisciplināras perspektīvas.

Esat laipni aicināti piedalīties konferencē RIXARCH 2024, vēlamies uzsvērt, ka gaidīsim anotācijas no visām pasaules valstīm. Iesniegtās anotācijas tiks atlasītas pēc divkāršas recenzēšanas, un pieņemtie darbi, pilnā rakstveidā tiks publicēti konferences rakstu krājumā ar starptautisko grāmatas standartnumuru (angļu: International Standard Book Number, ISBN). Aicinām jūs iesniegt pilnus zinātniskos rakstus publicēšanai, 2024. gada ADAMarts žurnāla īpašā sadaļā, pēc konferences norises.

RIXARCH 2024 tīmekļa vietne

BLIND SPOT

  1. a point of entry of the optic nerve on the retina insensitive to light
  2. an area where a person’s view is obstructed.

SPOTLIGHT

Astra Zariņa, Arhitekte un pasniedzēja:
Dabas spēks ( angļu: A Force of Nature)

    Sazinies ar mums

    To top