Zinātniskie žurnāli

Journal of Business Management

Volume 20

ISSN 1691- 5348


“Journal of Business Management”, ISSN 1691-5348, ir kopīgs Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA un Banku augstskolas izdevums.
Žurnāls publicē rakstus, kas veicina izpratni par uzņēmējdarbības vadību un sniedz lasītājiem jaunu skatījumu uz dažādām uzņēmējdarbības vadības praksēm un pētījumiem. Žurnāls sevišķi aicina akadēmiķus, pētniekus un doktorantus dalīties ar savu pieredzi, zināšanām un praksi ar starptautisko auditoriju.
Žurnālā tiek publicēts tikai oriģināls zinātnisks materiāls.
Žurnāls tiek publicēts angļu valodā.
Žurnāls autoriem, redaktoriem un recenzentiem nodrošina skaidras publicēšanās ētikas prasības un noteikumus, ieskaitot Recenzēšanas politiku un Vadlīnijas autoriem.
“Journal of Business Management” ir indeksēts no 2008.gada – EBSCO datu bāzē; no 2017. gada – COPERNICUS; no 2022. gada – ERIH PLUS.

“Journal of Business Management” ir pieejams visiem lasītājiem PDF formātā bez ierobežojumiem attiecībā uz piekļuvi visam žurnāla saturam; darbs ir licencēts ar Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Lasīt vairāk

ADAMarts

Vol. 2 (2021)

ISSN 2256-0890


“ADAMarts” ir atvērtās piekļuves zinātniskais žurnāls mākslas un humanitāro zinātņu nozarē, kas fokusējas uz rakstiem arhitektūrā un mediju mākslā.

Kopš Nīderlandes kultūrvēsturnieks Johans Huizinga apsprieda spēles nozīmi kultūrā un sabiedrībā savā 1938. gada darbā “Homo Ludens”, mēs turpinām apzināti veidot savu identitāti. Šodienas indivīdi, zaudējuši savas saites ar dabu, uztver apkārtējo vidi nosacīti un ir pakļauti iestāžu un tehnoloģiju ietekmei. Arhitektiem fiziskās vides veidošana iet roku rokā ar mediju mākslinieku simulācijām un izmaiņām virtuālajā vidē.

RISEBA moto “Bizness tiekas ar mākslu” nav tukši vārdi. “ADAMarts” ir gatavs pieņemt izaicinājumu apvienot pētījumus par arhitektūru un mediju mākslu ar vēl vienu elementu – tirgus dalībnieku ekonomisko interešu analīzi. Tāpat dažu autoru izpētes ceļojumi 20. gadsimta pilsētplānošanas un arhitektūras vēsturē var kalpot ne tikai kā atsauces materiāli nākotnes pētniekiem, bet arī kā norādījumi kļūdu labošanai nākotnē.

Šis darbs ir licencēts saskaņā ar Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Lasīt vairāk

    Sazinies ar mums

    To top