2023

RISEBA konferences 2023. gadā


Konference notiks tiešsaistē un būs pieejama bez maksas ikvienam interesentam augstskolas RISEBA Youtube, kā arī Facebook lapā. Tās laikā dzirdēsiet 17 iedvesmojošus runātājus, kuri ļaus ieskatīties supervīzijas sniegtajās iespējās un jaudā. Konference norisināsies 2 daļās:

1. daļa SUPERVĪZIJAS JAUDA ATBALSTAM – supervīzijas nozīme, sastopoties ar profesionāliem izaicinājumiem, un diskusijas par to, vai mākslīgais intelekts var aizstāt supervizoru;
2. daļa SUPERVĪZIJAS JAUDA IZAUGSMEI – runāsim gan par individuālo, gan profesionālo izaugsmi un pārmaiņām mums apkārt, diskutēsim par mūsdienu darba tirgus tendencēm.

Konferences īpašais viesis būs lektors, psihoterapeits un grāmatu autors no Dānijas.

Piesakies konferencei, aizpildot reģistrācijas anketu:

Reģistrējies šeit

2023. gada 1. – 3. jūnijam tiešsaistē notiks 16. ikgadējā starptautisko zinātnisko Baltijas biznesa vadības konference ASBBMC 2023 “In Search for a Way Out of the Multicrisis: Challenges and Opportunities” sadarbībā ar Banku augstskolu un SSE Riga.

01.06. Seminārs doktorantiem
02.-03.06. konference

www.asbbmc.eu

Plašāka informācija šeit

2023. gada 9. jūnijā tiešsaistē notiks Starptautiskā studentu zinātniski pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konference “Mainīgā pasaule – jaunu risinājumu meklējumos”.

Plašāka informācija šeit.

2023.gada 24. un 25.martā noritēja RIXARCH 2023, Pirmā starptautiskā arhitektūras dizaina konference, kas noritēja RISEBA universitātes Arhitektūras un dizaina fakultātē H2O 6.

Vairāk informācijas šeit.

Konferences ieraksts

Atskats uz konferences norisi

    Sazinies ar mums

    To top