ALUMNI

Absolventi vienmēr paliek saistīti ar Alma mater. Absolventu attiecības ar augstskolu turpinās ilgi pēc tās pabeigšanas. Jo spēcīgāka šī saikne, jo vairāk iegūst gan absolventi, gan augstskola. Lai būtu lietas kursā par notiekošo, te, mājaslapā, un regulārajā Absolventu jaunumu izsūtnē vari uzzināt Alumni aktuālos jaunumus.

Galvenie pīlāri augstskolas RISEBA sadarbībai ar absolventiem:

Saziņa. Iesaistīšana. Izaugsme. Atbalsts.

Saziņa ir prioritāra, lai absolventi zinātu par sev aktuāliem pasākumiem. Ja vēl savā e-pastā nesaņem jaunumus absolventiem, kas tiek izsūtīti ne biežāk kā reizi mēnesī, lūdzam aizpildīt jaunumu pieteikuma formu ŠEIT.

RISEBA vēlas iesaistīt savus absolventus vieslekcijās, Karjeras dienu pasākumos, Mentoru klubā, dažādās akcijās. Mēs gaidām jūs un vēlamies dzirdēt jūsu pieredzi! Piemērām, gribam dzirdēt par jūsu sasniegumiem vieslekciju sērijā “Karjeras pieredzes stāsti”.

Tiek organizēti arī Alumni paredzēti semināri. 2020./2021. studiju gadā tēma bija “Pašizaugsme”, un absolventi, kas strādā pašizaugsmes jomā un ir kouči, dalījās ar savu pieredzi un padomiem. Covid-19 ierobežojumu dēļ gan šie semināri notika attālināti, bet ceram nākotnē pulcēties klātienē.

Lai veicinātu izaugsmi un tālāku mācīšanos, piedāvājam RISEBA absolventiem atlaides tālākizglītības, mūžizglītības un arī akadēmiskajām studiju programmām.

RISEBA ALUMNI Mentoru klubs dod iespēju iesaistīties, kļūstot par mentoru kādam studentam, lai nodotu tālāk savu pieredzi un palīdzētu tikt galā ar dzīves izaicinājumiem.

Atbalstu studentiem, projektiem, kā arī pašiem Alumni iespējams īstenot ar biedrības “RISEBA Alumni” starpniecību.

Biedrība “RISEBA Alumni” ir organizācija, kas pārstāv RISEBA absolventu intereses – tajā var iestāties ikviens absolvents bez dalības maksas.

RISEBA Alumni rekvizīti:

Biedrība “RISEBA ALUMNI”
Reģ.nr.: 40008194880
Adrese: Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Banka: A/S Swedbank
Konta nr.: LV22HABA0551035698046
Bankas kods: HABALV22

RISEBA Alumni Mentoru klubs ir izveidots, lai esošie augstskolas studenti varētu saņemt personīgu atbalstu no absolventa, kurš piekritis kļūt par mentoru. Parasti tikšanās ar mentoru notiek attālināti reizi mēnesī, mentors dalās savā pieredzē, uzklausa, iesaka, atbalsta un palīdz studentam pilnveidoties, un tas noder gan personīgajai, gan profesionālajai izaugsmei.

Aicinām absolventus kļūt par mūsu studentu mentoriem. Lai kļūtu par mentoru un iestātos RISEBA Alumni Mentoru klubā, pretendentam ir jāatbilst šīm prasībām:

  • pieredze darbā un pabeigtas studijas augstskolā RISEBA;
  • vēlme un iespēja reizi mēnesī attālināti uzklausīt un dot atgriezenisko saisti studentam;
  • zināšanas par savu jomu, par karjeras un/vai personisko izaugsmi;
  • iespēja reizi pusgadā tikties ar citiem mentoriem.

Ja esi RISEBA absolvents un vēlies pievienoties Mentoru klubam, raksti uz e-pastu [email protected].

Lai uzturētu savstarpēju saziņu, ir svarīgi, lai mūsu absolventu kontakti tiktu aktualizēti. ŠEIT aizpildi saziņas formu un pārsūti to arī saviem studiju biedriem.

Anna Kvelde Mg.sc.soc
Studentu karjeras izaugsmes un absolventu programmas vadītāja, Bakalaura studiju programmas “Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments” direktore
Adrese
304a, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top