Kāpēc izvēlēties RISEBA

5 iemesli, kādēļ studēt privātajā augstskolā RISEBA

Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA rektore, profesore Lūcija Rutka iedrošina ikvienu studēt gribētāju pievienoties tieši privātās augstskolas studentu saimei, jo privātā augstskola spēj sniegt daudzas nozīmīgas priekšrocības. Vēlamies jūs iepazīstināt ar piecām no tām.

Tā ir iespēja piedāvāt studentam individuālu studiju plānu, kas vislabāk atbilst studenta dzīves vajadzībām un situācijai. Studijas ir iespējams organizēt klātienē dienā vai vakarā, tālmācībā, hibrīdformā vai pat sastādīt personalizētu studiju plānu. Šis ir galvenais iemesls, kādēļ studijas privātā augstskolā izvēlas cilvēki, kuri uz kādu laiku pārcēlušies dzīvot uz citu valsti, jaunie vecāki ar noslogotu ikdienu, kā arī profesiju pārstāvji, kas nestrādā noteiktu darba laiku – sportisti, mākslinieki, mūziķi, viedokļa līderi jeb influenceri utt. Tieši šī iemesla dēļ augstskolā RISEBA studē arī vairāki Pasaules hokeja čempionāta 2023 bronzas medaļas ieguvēji – Rodrigo Ābols, Kristiāns Rubīns un Oskars Cibuļskis, kā arī citas spožas personības sportā, mūzikā un kultūrā.

Privātā augstskola spēj piedāvāt daudz personīgākas attiecības studentam ar lektoriem, programmu direktoriem un programmu administratoriem, kas sniedz tiešu atbalstu studentam visa studiju procesa laikā. Tas var būt ievērojams ieguvums studentiem, kuriem nepieciešams papildu atbalsts vai pielāgojumi, lai gūtu labākos iespējamos panākumus studijās. Studiju laikā katrai studentu grupai ir kurators, kurš nepieciešamības gadījumā palīdz risināt dažādas problēmas, sniedz atbalstu neskaidru jautājumu vai mācību grūtību laikā.

Privātajā augstskolās studentu skaits kursā ir ievērojami mazāks salīdzinājumā ar valsts augstskolām. Tas ļauj pasniedzējiem pievērst lielāku individuālu uzmanību katram studentam, palīdzēt izprast studiju materiālu, apgūt jaunas iemaņas. Tāpat šāds formāts kopumā veicina labvēlīgu vidi to priekšmetu apguvei, kas īsteno interaktīvas studiju metodes, kur nepieciešama jaunu tehnoloģiju apguve – piemēram, augstskolā RISEBA tās ir programmas “Audiovizuālā mediju māksla”, “Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments”, kā arī “Arhitektūra”. Mazāks studentu skaits kursā veido arī ciešāku emocionālu saikni starp studentiem un savstarpēji atbalstoša “pleca” sajūtu.

Pateicoties mazākam studentu skaitam, un līdz ar to arī mazākai konkurencei uz ERASMUS+ studiju vai prakses vietām, katram privātās augstskolas studentam ir lielāka iespēja doties pilna cikla ERASMUS+ mobilitātes braucienā savas studiju programmas ietvaros.

Studējot privātā augstskolā, studentam ir plašas iespējas izveidot kontaktus, saņemt noderīgas prakses iespējas vai pat darba piedāvājumus no augstskolas ilggadējiem sadarbības partneriem, absolventiem un mācībspēkiem. Tā var būt iespēja iziet praksi prestižas bankas filiālē vai komunikācijas aģentūrā, piedalīties kāda seriāla vai filmas filmēšanas procesā, organizēt starptautisku konferenci vai izstādi, un vēl daudzas citas aizraujošas iespējas. Izcila pilnveidošanās un tīklošanās vide ir arī studējošo pašpārvalde, kas ne tikai pārstāv un aizstāv studentu intereses augstskolas vadības līmenī, bet arī izkrāso studiju ikdienu ar pavasara un Ziemassvētku ballēm, fukšu (jauno studentu) iesvētībām un vēl vairākiem citiem tematiskajiem pasākumiem.

Ja mūsu vērtības saskan, nāc un pievienojies RISEBA studentu saimei! Augstskola RISEBA gaida visus studēt gribētājus – apmeklē mūsu mājas lapas sadaļu Uzņemšana un izvēlies savu studiju virzienu no bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu klāsta.


    Sazinies ar mums

    To top