Apbalvojumi

Apbalvojumi

Pēc apkopotās informācijas par darba devēju ieteiktākajām izglītības iestādēm augstskola RISEBA ir viena no TOP 10 augstskolām Latvijā 2023.


Izglītības un zinātnes ministrija (IZM), Ārlietu ministrija, Iekšlietu ministrija un 15 Latvijas augstskolas, t.sk. augstskola RISEBA, parakstīja vienošanos par labu praksi ārvalstu studējošo piesaistē un studiju nodrošināšanā.


Pēc apkopotās informācijas par darba devēju ieteiktākajām izglītības iestādēm augstskola RISEBA ir viena no TOP 10 augstskolām Latvijā 2022.


Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta “Ilgtspējas indekss 2022” ZELTA kategorija


Pēc apkopotās informācijas par darba devēju ieteiktākajām izglītības iestādēm augstskola RISEBA ir viena no TOP 10 augstskolām Latvijā. 2021


Apbalvojums Suraba kategorijā “Sustainability Index 2020”.


Augstskola atkārtoti iekļūst “Eduniversal” starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā, ierindojoties 4 palmu kategorijā.


Apbalvojums Suraba kategorijā “Sustainability Index 2015”.


Iegūta balva “Uzslavē labu servisu” kategorijā izglītības pakalpojumu nozarē.


Augstskola atkārtoti iekļūst “Eduniversal” starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā, ierindojoties 3 palmu kategorijā.


RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H2O 6 saņēma Latvijas Pasākumu producentu asociācijas (LaPPA) kvalitātes zīmi 2014.


Augstskola atkārtoti iekļūst “Eduniversal” starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā, ierindojoties 3 palmu kategorijā.


Pēc apkopotās informācijas par darba devēju ieteiktākajām izglītības iestādēm augstskola RISEBA ir viena no TOP 10 augstskolām Latvijā.


Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA iekļūst “Eduniversal” starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā, ierindojoties 3 palmu kategorijā, kas apstiprina augstskolas nozīmīgu starptautisku ietekmi.


    Sazinies ar mums

    To top