Valters Kaže

Zinātņu un attīstības prorektors, profesors


Asociētais profesors Dr.oec. Valters Kaže izglītības jomā darbojas jau vairāk kā 20 gadus. Valters Kaže ir ieguvis zinātņu doktora grādu ekonomikā (Dr.oec.) Latvijas universitātē. Viņa pētniecības jomas skar patērētāju uzvedību, mārketingu un biznesa stratēģiju. Viņš ir vairāk kā 40 starptautisku publikāciju autors, tostarp līdzautors vairākās monogrāfijās. Valters Kaže ir docētājs mārketinga vadīšanas un starptautiskā mārketinga priekšmetos RISEBA, kā arī viesprofesors Rīgas Biznesa skolā, Rīgas juridiskās augstskolā un bieži aicināts un iedvesmojošs runātājs starptautiskās biznesa konferencēs.


Valteram Kažem ir vairāk kā 20 gadu pieredze kā vadītājam mārketinga un stratēģijas jomā. Savas karjeras laikā viņš ir pildījis augstākā līmeņa stratēģijas, pārdošanas un mārketinga vadītāja pienākumus tādos vadošos starptautiskos finanšu un ātrās aprites preču uzņēmumos kā RSA Group (apdrošināšana), SEB Bank (banku nozare), SPI Group un Amber beverage Group (dzērienu nozare), kā arī valdes locekļa un vadošā partnera lomu inovāciju konsultāciju uzņēmumā Ex Novo.

Valters Kaže ir valdes loceklis Latvijas Mārketinga profesionāļu asociācijā – nacionālajā mārketinga nozares līderu apvienībā – un Atvērtas informācijas Sabiedrības asociācijā – nevalstiskā organizācijā, kas iegulda spēkus sabiedrības informācijpratības veicināšanā.

    Sazinies ar mums

    To top