Studenta karte

Izmanto lieliskās priekšrocības, ko sniedz Swedbank ISIC karte!

  • Tava oficiāla studenta apliecība
  • Atlaižu karte
  • Tava maksājumu karte, konts stipendijai un kabatas naudai
  • Karte ar bezkonta maksājumu funkciju

ISIC Swedbank RISEBA karte vienlaikus būs kā RISEBA studenta apliecība, ISIC karte un starptautiska maksājumu karte MasterCard – bezmaksas karšu norēķini Latvijā un ārzemēs, iespēja bez papildus komisijas iepirkties internetā.
ISIC Swedbank RISEBA studenta karte būs derīga vienu gadu. Katru gadu tā jāizgatavo no jauna. Pirmo kursu studenti pirmo gadu Swedbank ISIC karti saņem un lieto bez maksas. Kartes mēneša maksa ir 0,55 EUR.

Piesaki savu ISIC karti studiju līguma parakstīšanas laikā vai vietnē www.swedbank.lv/jauniesiem. Kad karte būs gatava saņemsi īsziņu. Dodies uz izvēlēto filiāli, līdzi ņemot pasi vai eID un apliecinājumu, ka studē. Karti ir iespējams saņemt arī pa pastu. Bankas filiāļu saraksts.

Izmanto Swedbank mobilās lietotnes iespējas:

Maksā uz tālruņa numuru – pārskaiti naudu citiem tikai pēc personas tālruņa numura.
Biometrija – autorizējies un apstiprini maksājumus ar pirksta nospiedumu vai sejas identifikāciju.
Bezkontakta mobilie maksājumi – maksā ar telefonu.
Zibmaksājumi.
Ātra konta atlikuma pārbaude un ērti pārskaitījumi.
Mūsdienīgi risinājumi – mobilie bezkontakta maksājumi, maksājumi ar viedpulksteni, naudas pieprasījumi mobilajā lietotnē, biometrija un ātrā atlikuma logrīks.

ISIC (International Student Identity Card) karte ir vienīgā starptautiski atzītā pilna un nepilna laika studenta identifikācijas karte, kuru katru gadu izmanto 5 miljoni jauniešu 130 pasaules valstīs.

Kartei ir fiksēts derīguma termiņš no tekošā akadēmiskā gada sākuma – septembra līdz nākamā kalendārā gada beigām – decembrim, piemēram, 09.2022. – 12.2023.
Kartes standarta cena pasūtot RISEBA 7,15 eur, pasūtot ISIC Latvija – 8,00 eur
Pieteikumam pēc nepieciešamības var tikt prasīts studenta statusa apliecinošs dokuments (izziņa, kas nav vecāka par 3 mēnešiem, skaitot no tās izsniegšanas brīža, vai derīga studenta apliecība), personu apliecinošs dokuments un fotogrāfija.

Plašāka informācija par ISIC karti

    Sazinies ar mums

    To top