Karjeras izaugsmes centrs

Augstskolas RISEBA studējošajiem tiek nodrošināts atbalsts karjeras uzsākšanai un tālākai izaugsmei, nodarbinātības veicināšanai un karjeras plānošanas jautājumu risināšanai.


RISEBA studentu karjeras attīstības atbalstam radījusi ikgadēju pasākumu ciklu RISEBA Karjeras dienas. Karjeras dienu ietvaros tiek organizētas vieslekcijas, meistarklases, semināri un RISEBA Karjeras diena, aicinot uz ciešāku sadarbību uzņēmumu pārstāvjus, jomu profesionāļus un ekspertus.

Atbalstām studentus ar:
–    prakses organizēšanu,
–    informatīviem materiāliem par karjeras un pašizaugsmes veicināšanu,
–    ekskursijām uz uzņēmumiem,
–    vieslekcijām un citiem tematiskajiem pasākumiem,
–    aktuālo darba un prakses vakanču piedāvājumu,
–    individuālām konsultācijām par karjeras iespējām un dokumentu sagatavošanu,
–    RISEBA Karjeras dienu.

Aktuālās vakances atrodamas arī Karjeras izaugsmes centra Facebook.

Saziņai ar RISEBA studentu karjeras atbalsta speciālisti Annu Kveldi.


RISEBA Karjeras izaugsmes centrs sadarbībā ar EFMD Global Network studentiem piedāvā iespēju izveidot savu karjeras portālu, kurš ļaus uzzināt vairāk par darba un prakses iespējām starptautiskā mērogā. Šis portāls ir kā papildu iespēja, jau esošajiem piedāvājumiem un resursiem, kuros students var iegūt informāciju par starptautiskām prakses un darba iespējām sadarbībā ar Karjeras izaugsmes centru. Lai reģistrētos šajā portālā, studentam ir jāizveido savs e-pasts Microsoft Office 365 lietojumprogrammā. Vairāk uzzini šeit.


Rūpēs par studentiem un viņu nākotni esam priecīgi paziņot par RISEBA Karjeras un izaugsmes centra organizētās Karjeras dienas, kas ir īpaša iespēja visiem mūsu studentiem iegūt vērtīgus padomus un iedvesmu savai karjerai un izaugsmei.
Šo dienu laikā jūs varat sagaidīt dažādas aktivitātes un notikumus, kas palīdzēs profesionālā ceļa pilnveidei.

Seko līdz pasākumiem: ŠEIT

Anna Kvelde Mg.sc.soc
Studentu karjeras izaugsmes un absolventu programmas vadītāja, Bakalaura studiju programmas “Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments” direktore
Adrese
304a, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top