Radošais biznesa inkubators

RISEBA Radošais biznesa inkubators izveidots ar mērķi sniegt atbalstu augstskolas studentiem un absolventiem jauna biznesa uzsākšanā un attīstībā. Tas piedāvā tā dalībniekiem motivējošas mentoringa un pieredzējušu biznesa kouču sesijas, konsultācijas un ieteikumus biznesa modeļa izvēlē, biznesa plāna izveidē, projektu vadības jautājumos, risinājumus grāmatvedības un juridiskajos jautājumos, vērtīgu pieredzi tīklošanās pasākumos, iedvesmojošas vieslekcijas un seminārus kā arī infrastruktūras atbalstu.

Mūsu mērķis

Atbalstīt RISEBA studentus biznesa ideju un projektu izstrādes procesā un jauno start-up uzņēmumu paātrināšanas procesā.

Mūsu misija

Nodrošināt visiem RISEBA studentiem un absolventiem teorētiskās zināšanas un praktisko pieredzi uzņēmējdarbības jomā, kā arī nodrošināt ilgtspējīgu vidi, kurā var attīstīties un attīstīties jauni un topoši uzņēmumi.

Mūsu vīzija

Katram RISBEA studentam ir iespēja uzsākt uzņēmējdarbību, pārvēršot biznesa plānu vai biznesa projektu par reālu biznesu.

8 pastāvēšanas sezonās inkubators turpināja iedrošināt jaunos uzņēmējus un sniedza profesionālu atbalstu inkubatoriem, lai attīstītu jaunas biznesa idejas.

Atbalsts: inkubators ir atbalstījis 94 inkubatora dalībniekus un ir palīdzējis attīstīt 69 biznesa idejas.
Konsultācijas un pakalpojumi: Biznesa koučinga un mentoringa sesijas, tīklošanas pasākumi, vieslekcijas.
Plašs ekspertu tīkls sniedza savus pakalpojumus komandām, aptverot tādas kompetences jomas kā pārtikas rūpniecība, inovācijas, banku un finanšu nozare, komandas apmācība, Riska vadība un projektu vadība. 

Radošā biznesa inkubatora sezonas atklāšana 2023
“Esi nākamais Latvijas vienradzis”

Vai esi kādreiz aizdomājies par to, kā tas būtu veidot savu biznesu un attīstīt savu biznesa ideju? Vai esi iesācis, bet nezini kā turpināt, kur doties, kam prasīt palīdzību? Tad RISEBA Biznesa inkubators ir vieta, kas dod iespēju izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā un atbildēs uz Tev neskaidrajiem jautājumiem par uzņēmējdarbību! 

Ja vēlies piedalīties biznesa inkubatorā, aizpildi anketu un sāc gatavot 3 minūšu garu pitch, īsu prezentāciju. 

Pieteikuma anketu atradīši ŠEIT

Pieteikšanās līdz 2023. gada 17. oktobrim

  • Jautājumu gadījumā sazinies ar augstskolas RISEBA Radošā Biznesa inkubatora vadītāju Ričardu Švītiņu [email protected]; +371 26148232  
  • RISEBA Biznesa Inkubatora uzņemšana notiks 18. oktobrī plkst. 18.00. Meža ielā 3, #306 auditorijā, kad tiks prezentētas 5min garas prezentācijas Radošā Biznesa Inkubatora idejām.

Informal Insight vieslekcija: Zanes Raščevskas saruna ar grāmatas “Becoming a human again” autori Montu Viļumsoni 2021. gada 27. maijā Arhitektūras un mediju centrā H2O. Noskaties videoierakstu šeit:

Seko līdzi mūsu jaunumiem Facebook!

Ričards Švītiņš
RISEBA Radošā biznesa inkubatora vadītājs, Bakalaura studiju programmu “Jaunuzņēmumu ekonomika un finanses” un “Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments” direktors
Adrese
305, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top