Iespējas vidusskolēniem

Augstskolas RISEBA piedāvātās iespējas skolēniem

Straujiem soļiem tuvojas jauns mācību gads, tāpēc kā ik gadu, augstskola RISEBA piedāvā dažādus pasākumus vidusskolēniem, lai sniegtu iespēju iepazīt plašu, augstskolas RISEBA piedāvāto, studiju klāstu un veicinātu jauniešu interesi par tālāko izglītības ceļu.Šogad augstskola RISEBA vidusskolēniem piedāvā iespēju apmeklēt augstskolu klātienē, dodoties ekskursijās augstskolas telpās, kā arī  aizvadīt izglītojošu lekciju par studiju un ārpus studiju piedāvātajām iespējām. Piedāvājam arī iespēju aicināt RISEBA pārstāvi viesoties Latvijas skolās, lai skolēniem sniegtu atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem par studiju procesu augstskolā. Vizītes tiek plānotas vairākās Latvijas pilsētās un novados. 


Vēlamies informēt, ka skolēnus gaidīsim dažādos RISEBA pasākumos, kas palīdzēs izvēlēties turpmāko izglītības un izaugsmes ceļu. Šajā mācību gadā skolēniem piedāvāsim vairākus pasākumus.

Pasākumi vidusskolēniem

Diena ar studentu

Reizi studiju semestrī augstskola RISEBA piedāvā ikvienam 10. – 12. klases vidusskolēnam pavadīt vienu aizraujošu dienu kopā ar kādu augstskolas RISEBA studentu, un iepazīt studenta dzīvi vienas dienas laikā.

Šī ir iespēja skolēnam apmeklēt fakultātes, iepazīt sev interesējošo studiju programmu, paviesoties RISEBA bibliotēkā un brīvā atmosfērā parunāties ar studentu pie gardas kafijas vai tējas tases studentu pašpārvaldes telpā, kā arī apmeklēt vienu vai vairākas lekcijas.


Ēnu diena

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Augstskola RISEBA ik gadu piedāvā vidusskolēniem sekot gan mācībspēkiem, gan administratīvajam personālam, lai iepazītu ikdienas darba aktivitātes.


Izglītojoši pasākumi Jūsu iestādei

Bakalaura studiju programmas “Audiovizuālā mēdiju māksla” direktore, Keitija Grende
Vieslekcija: “Audiovizuālā mediju māksla”

Vieslekcijas laikā tiks sniegta informācija par audiovizuālās mākslas nozīmi mūsdienās, kā arī skolēniem tiks sniegta iespēja iepazīties izmēģinot VR brilles.

VAI

Bakalaura studiju programmas “Biznesa psiholoģija”, direktors, psihologs, Latvijas Kiberpsiholoģijas asociācijas valdes loceklis Valērijs Dombrovskis,
Vieslekcija: “Kiberpsiholoģija”, “Mans digitālais ES”

Grāmatas “Kiber ES” līdzautors
https://kiberprats.lv

Mūsdienās ir svarīgā digitālā drošība un kritiskā domāšana interneta vidē. Vieslekciju laikā tiks sniegta informācija par digitālo pasauli, cilvēku uzvedības normām un dažādo uzvedību digitālajā vidē. Kā veidot savu digitālo tēlu, kādu priekšstatu es radu par sevi digitālajā vidē?


Padomi par studenta dzīvi, vai līderības vieslekcijas

Augstskolas RISEBA Studentu pašpārvaldes prezidens, bakalaura studiju programmas Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžements students Kārlis Ploks.

Studenta pieredze var dot iespēju vidusskolēniem labāk izprast, kā saglabāt labu līdzsvaru starp akadēmisko slodzi un sociālajiem aspektiem, kas ir svarīgi pilnvērtīgai izglītībai.

Uzklausot studenta viedokli un pieredzi, vidusskolēni var iegūt jaunas perspektīvas un motivāciju savai izglītībai, jo tie paši jaunieši vislabāk spēj dalīties ar saviem sasniegumiem un kursu apguves metodēm.


Karjeras konsultācija

Augstskolas RISEBA Karjeras Izaugsmes Centrs ir vērtīga resursu bāze, kas piedāvā plašas karjeras konsultācijas, palīdzot attīstīt savu karjeras ceļojumu.

Šis centrs sniedz profesionālu atbalstu piedāvājot praktiskus padomus par darba meklēšanu un personisko attīstību, RISEBA Karjeras Izaugsmes Centrs ir ieguldījums nākotnē, ļaujot veiksmīgi virzīties uz savu vēlamo karjeras mērķi un iespējām.

Plašāka informācija

Ekskursijas augstskolā RISEBA

Vai arī Tu esi ieinteresēts uzzināt to, kā notiek studiju process augstskolas fakultātēs.

Augstskolas RISEBA Mārketinga un komunikācijas nodaļas Studentu piesaistes projektu vadītājs vidusskolēniem ar lielāko prieku parādīs augstskolas telpas, auditorijas, iespējas, kas tiek piedāvātas studējošajiem studiju laikā, vienosies par tikšanos ar kādu no RISEBA trīs fakultāšu pārstāvjiem, kuri pastāstīs plašāku informāciju par akadēmisko vidi un studetnu ikdienu.

Intereses gadījumā, lūdzam sazināties:

Kārlis Ploks
Studentu piesaistes projektu vadītājs
Tālr. +371 27332294
E-pasts [email protected]


Ekskursija Arhitektūras un Dizaina fakultātē

Šī fakultāte piedāvā vidusskolēniem unikālu iespēju iedziļināties arhitektūras un dizaina pasaulē, sniedzot iespēju klātienē apmeklēt fakultāti.

Šīs ekskursijas tiek rīkotas fakultātes pārstāvju vadībā, kuri detalizēti iepazīstina skolēnus ar studiju telpām un iespējām, palīdzot viņiem iegūt priekšstatu par studiju procesu un vidi. Šādas ekskursijas piedāvā neaizmirstamas iespējas iedvesmot jauniešus un ietekmēt viņu izvēli saistībā ar nākotnes izglītību un profesionālo attīstību.

Intereses gadījumā, lūdzam sazināties:

Zane Vēja
Bakalaura studiju programmas “Arhitektūra” direktore, lektore
Tālr. +371 28308485
E-pasts [email protected]


Kārlis Ploks
Studentu piesaistes projektu vadītājs
Adrese
314, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top