Nāc studēt augstskolā RISEBA!

Pievienojies studijām privātajā augstskolā RISEBA, kas dos iespēju saņemt kvalitatīvu izglītību un starptautiski atzītu diplomu.

Pieteikties studijām

Studējošo ieguvumi

Priekšrocības un ieguvumi

Praktiski pielietojama izglītība ir veiksmīgas dzīves galvenais instruments. Tāpēc viennozīmīgi pats galvenais ieguvums, studējot augstskolā RISEBA, ir starptautiska līmeņa un atzinuma augstākā izglītība. Mēs ļoti lepojamies ar saviem studentiem un pasniedzējiem, uzsvaru liekot uz tām zināšanām un prasmēm, kas biznesā un darba tirgū noder visvairāk. RISEBA absolventu panākumi ir labākais mūsu kopējā darba rādītājs, kas iespējams, apvienojot izcilus pasniedzējus, spējīgus studentus un lieliski iekārtotu darba vidi.

Vide & atmosfēra

RISEBA galvenā ēka atrodas Meža ielā. Tajā notiek biznesa studijas. Augstskola ir neliela, un tāpēc jo īpaši varam nodrošināt individualizētu palīdzību katram studentam. Neticami, bet aptuveni 40% mūsu studentu izmanto augstskolas piedāvātās starptautiskās iespējas, radot veiksmes platformu savai nākotnei.

Radošums & brīvība

Starp Āgenskalnu un Dzirciemu atrodas mūsdienīga celtne – inovatīva infrastruktūra divos stāvos. Tajā mācās Latvijas spēcīgākie radošie speciālisti, bet augstskola nodrošina visu nepieciešamo, lai studenti varētu īstenot jebkuru ideju.

Papildu iespējas

Darbība īpaši radošā vidē, kas studiju gadus padara neaizmirstamu piedzīvojumu pilnus. Viss Tavās rokās!

Plašs starptautisko partneru loks paver daudzas iespējas mūsu studentu starptautiskajai praksei

Elastīgi studiju apmaksas nosacījumi, studiju maksas atlaides un atbalsta instrumenti

Biznesa inkubators

Tev būs iespēja konsultēties par juridiskiem, projektu vadības, biznesa plāna veidošanas, grāmatvedības un citiem uzņēmējdarbībai būtiskiem jautājumiem pilnīgi BEZ MAKSAS.

Mūsu galvenā darbība vērsta uz radošo industriju, sociālās uzņēmējdarbības un radošo projektu atbalstīšanu

RISEBA, Latvija, Sasniegumi!

Mūsu studenti pierāda sevi visās jomās – biznesā, sportā, valsts pārvaldē un starptautiskajā arēnā – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Mēs kultivējam vidi, kurā panākumi nāk dabiski – no zināšanām, mentālās gatavības un izaicinājumu pārvarēšanas

RISEBA piedāvā iesaistīties

Eko padome – studentus, kuri ārpus studijām vēlas iesaistīties augstskolas norisēs, aicinām pievienoties RISEBA Eko padomei.

Studējošo pašpārvalde – RISEBA ir neliela augstskola, tāpēc studentiem ir īpaši daudz iespēju pilnveidot apstākļus saskaņā ar savu iniciatīvu

Psiholoģiskais atbalsts – studentiem ir iespēja saņemt psihologa, karjeras kouča un supervizora konsultāciju vai parunāt par studiju grūtībām.

Starptautiskais starpbibliotēku abonements

RISEBA bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā jaunu pakalpojums – Starpbibliotēku abonementu (SBA) un Starptautisko starpbibliotēku abonementu (SSBA).

Starpbibliotēku abonements (SBA) sniedz iespēju lasītājiem RISEBA bibliotēkā izmantot dokumentus no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vai citu zinātnisko bibliotēku krājumiem.

Starptautiskais starpbibliotēku abonements (SSBA) sniedz iespēju saņemt no ārvalstu bibliotēkām izdevumus, kuru nav LNB vai citu Latvijas zinātnisko bibliotēku krājumos.

Aicinām iepazīties ar Starpbibliotēku un Starptautiskā starpbibliotēku abonementa izmantošanas noteikumiem.

Papildus informāciju par šo abonementu lietošanu varat uzzināt, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Ieguvumi, studējot RISEBA

Kvalitatīva izglītība
Labākie pasniedzēji
Stipendijas
Dubultgrāds
Erasmus+
Spēcīga zinātne
ALUMNI kontakti
Diploms ar ietekmi

    Sazinies ar mums

    To top