Jaunumi

Augstskola RISEBA: prestiža augstākā izglītība

Augstskola RISEBA: prestiža augstākā izglītība

Augstskola RISEBA ir ieguvusi EFMD akreditāciju divām studiju programmām, kas apliecina augstākās izglītības kvalitāti un ir nozīmīgs solis augstskolas starptautiskajā attīstībā.

RISEBA ir vienīgā augstskola Baltijas valstīs, kura ir saņēmusi EFMD akreditāciju divām studiju programmām.

EFMD ir vadošā starptautiskā uzņēmējdarbības programmu kvalitātes novērtēšanas, uzlabošanas un akreditācijas sistēma. Tā palīdz augstskolām uzlabot savu mācību procesu un nodrošina, ka tiek ievērotas globālās izglītības prasības.

Eiropas biznesa studijas

Eiropas biznesa studijas ir profesionālā bakalaura programma, kas piedāvā studentiem padziļinātas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai veiksmīgi darbotos Eiropas un starptautiskajā uzņēmējdarbības vidē.

Starptautiskais bizness

Starptautiskā biznesa studijas ir profesionālā maģistra programma, kas paredzēta tiem, kas vēlas attīstīt savas karjeras iespējas globālajā tirgū. Programma fokusējas uz starptautisko uzņēmējdarbības praksi, līderismu, kultūras daudzveidību un globālā tirgus tendencēm.

EFMD akreditācijas priekšrocības studentiem

  • Augstākās izglītības kvalitāte: programmas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem;
  • Starptautiska atpazīstamība: diploms tiek atzīts gan Latvijā, gan ārvalstīs. Tas atver durvis starptautiskām karjeras iespējām un veicina mobilitāti;
  • Piekļuve ekskluzīvām iespējām: studentiem ir iespēja piedalīties dažādās starptautiskās programmās, apmaiņas studijās un praksēs.

Pievienojies augstskolai RISEBA jau šodien, lai iegūtu atzītu augstākās kvalitātes izglītību un kļūtu par daļu no starptautiskas kopienas! 

    Sazinies ar mums

    To top