Jaunumi

RISEBA piedāvā iespēju apgūt dubultgrāda programmu sadarbībā ar Haaga-Helia Universitāti

RISEBA piedāvā iespēju apgūt dubultgrāda programmu sadarbībā ar Haaga-Helia Universitāti

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA piedāvā iespēju apgūt dubultgrāda programmu sadarbībā ar Haaga-Helia Universitāti

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA paziņo par iespēju topošajiem studentiem piedalīties prestižā dubultgrāda programmā sadarbībā ar Haaga-Helia Universitāti, kas ir augsti novērtēta, uz uzņēmējdarbību orientēta lietišķo zinātņu universitāte Somijā.

Ar mērķi sniegt studentiem nepārspējamu izglītības pieredzi, dubultgrāda programma piedāvā dalībniekiem iespēju iegūt ne tikai augstskolā RISEBA, bet arī prestižās Haaga-Helia Universitātes diplomu 4 gadu laikā. Šī ir reta iespēja un ir īpaši nozīmīga, jo ļauj Latvijas studentiem iegūt divus diplomus studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība”.

Programma sāksies 2023. gada septembrī, un būs pieejama pirmā kursa dienas nodaļas studentiem, kuru minimālais angļu valodas zināšanu līmenis ir B2. Dubultā diploma studiju programma sākas trešajā studiju gadā. Pirmais un otrais gads tiek īstenots augstskolā RISEBA(Latvijā), trešais gads – Haaga-Helia Universitātē (Somijā), bet ceturtais gads – atgriežoties Latvijā. Svarīgi atzīmēt, ka dalība programmā nav obligāta, un pieteikties var arī studenti, kuri izvēlas visus četrus studiju gadus pabeigt Latvijā.

Pateicoties šai iespējai, augstskolā RISEBA uzņēmējdarbības bakalaura studentiem tiek piešķirtas ievērojamas priekšrocības, kas viņus izceļ mūsdienu konkurences apstākļos:

Līdz šim nebijušas iespējas: dubultgrāda programma studentiem piedāvā retu iespēju Latvijā – iegūt divus diplomus četru gadu laikā – absolvējot, students saņems gan RISEBA diplomu, gan Haaga-Helia diplomu.

Starptautiskā pieredze un kontakti: Iesaistīšanās dubultā diploma programmā sniedz studentiem iespēju iekļūt starptautiskā studiju vidē, gūstot vērtīgu starpkultūru pieredzi un veidojot spēcīgu kontaktu tīklu, kas var pavērt ceļu nākotnes profesionālajām iespējām.

Turklāt studenti, kuri izvēlēsies piedalīties dubultgrāda programmā, saņems ikmēneša stipendiju, lai segtu uzturēšanās izdevumus, tādējādi vēl vairāk veicinot viņu izglītības ceļojumu un atvieglojot finansiālās problēmas.

Augstskolas RISEBA akadēmiskā komanda mudina topošos studentus izmantot šo iespēju paplašināt savu redzesloku, apgūt daudzpusīgu prasmju kopumu un pabeigt augstskolu ar diviem augsti vērtētiem diplomiem. Izmantojot šo izcilo sadarbību izglītības jomā, studenti var likt stabilus pamatus turpmākai veiksmīgai karjerai.

Lai uzzinātu vairāk par programmu un iespēju tajā pieteikties sazinaties ar “Uzņēmējdarbības vadība” programmas direktoru Aleksandru Skvorcovu.

Ja esi ieinteresēts studēt bakalaura studiju programmā Uzņēmējdarbības vadība, Tev ir iespēja pieteikties līdz 31.08.2023.

 

Kā pieteikties studijām Informācija par uzņemšanu

    Sazinies ar mums

    To top