Jaunumi

OKTOBRIS – Ēdīsim zaļi

Svaigu dārzeņu un augļu lietošana uzturā nav tikai sekošana tendencēm.
OKTOBRIS – Ēdīsim zaļi

Sākoties oktobrim, Ekopadome uzsāk jaunu ikmēneša tēmu, un šoreiz tā nav saistīta tikai ar lapu maiņu, bet arī ar to, kā mēs ēdam. Laipni lūgti oktobrī – mēnesi ilgā augļu un dārzeņu baudīšanā, kas aicina augstskolas RISEBA studentus papildināt savus šķīvjus ar augu lizcelsmes produktiem.

Svaiguma palete:

Šajā iniciatīvā mēs runājam ne tikai par salātiem, bet arī par krāsu spektru uz Tava šķīvja: kraukšķīgi burkāni, sulīgi gurķi, saldi āboli un nenoliedzami bagātīgi ķirbji, kas vēljoprojām ir pieejami gan vietējos tirdziņos, gan dārzos.

Ietekme uz cilvēka ķermeni:

Svaigu dārzeņu un augļu lietošana uzturā nav tikai sekošana tendencēm. Augu izcelsmes produkti ir pilni ar būtiskiem vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem. Burkāni uzlabo redzi, āboli uztur veselīgu sirdi, bet ķirbji nodrošina daudz uzturvielu. Runa nav tikai par ēšanu – runa ir par tādu dzīvesveidu, kas veicina jūsu vispārējo labsajūtu.

Pētījumi liecina, ka ar augļiem un dārzeņiem bagāts uzturs var uzlabot prāta skaidrību, paaugstināt enerģijas līmeni un pat uzlabot garastāvokli. Tāpēc, uzsākot oktobri, domājiet par to kā ieguldījumu savā veselībā un laimē.

Noteikti apdomā, vai vēlies kļūt par daļu no RISEBA EKO padomes!

Ja arī Tevi satrauc ilgtspējas jautājums un vēlies būt daļa no cilvēkiem, kas rūpējas par vidi, kurā mēs dzīvojam to nododot nākamajām paaudzēm nekompensējot nākamo paaudžu dzīves līmeni un iespējas, tur noteikti ir vieta Tev. 

EKO padome

.

Valērija Kozlova Mg.oec.
EKO padomes vadītāja
Adrese
314, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top