RISEBA Izlaidums 2024

21 Jūn
14.00

Aicinām gatavoties un pagodināt ar savu klātbūtni augstskolas RISEBA izlaidumā 2024


KAD: piektdien, 2024. gada 21. jūnijā
KUR: Aisteres zālē, Aisteres ielā 2, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6. 
CIKOS: Izlaiduma sākums plkst. 14.00. Zāle būs atvērta no plkst. 12:00.

Pievienot pasākumu Google kalendāram

SVARĪGA informācija, par Izlaidumu ar kuru lūdzam iepazīties:

 • Izlaidumā tiks sveikti visi absolventi, kas ir sekmīgi aizstāvējuši savus noslēguma darbus 2024. gadā.
 • Izlaidumā mīļi gaidīti ir jūsu radi un draugi!
 • Izlaidumā īpaši tiks godināti tie studenti, kas pabeiguši studijas ar Goda diplomu vai Atzinības rakstu.
 • Uz izlaidumu aicinām jūs ierasties laikā no plkst. 12:00 līdz 13:30, šajā laikā jums ir jāparakstās par diploma saņemšanu, kā arī jāsaģērbjas svinīgajā mantijā un cepurē. Informējam, ka pēc pasākuma jums būs jānodod mantija un cepures, un jāparakstās par to nodošanu.
 • Izlaidums sāksies plkst. 14:00 ar oficiālo daļu un absolventu sveikšanu, augstskola būs jums sarūpējusi arī sirsnīgu muzikālu pārsteigumu, kā arī neoficiālajā daļā būs iespēja fotografēties un baudīt glāzi šampanieša.
 • Gadījumā, ja kurss izlaidumā vēlas uzstāties ar priekšnesumu, uzrunu vai pateicības vārdiem, lūdzam par to informēt iepriekš, līdz 16.06.2024., rakstot uz e-pasta adresi [email protected]
 • Ja kādu apstākļu dēļ jūs nevarēsiet ierasties izlaidumā un saņemt diplomu, lūgums līdz 14.06.2024. sazināties ar savas studiju programmas administratori un vienoties par diploma saņemšanu individuāli.
 • Doties projām no Izlaiduma, lūdzam tikai pēc oficiālās daļas noslēguma, lai netraucētu citiem absolventiem prieku par pasākumu!

Informējam, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts, ja kādu iemeslu dēļ nevēlaties, lai Jūsu fotogrāfija tiktu izvietot publiski, lūgums par to informēt augstskolas RISEBA Mārketinga un komunikācijas nodaļu, rakstot uz [email protected]

Tiekamies izlaidumā!
Jūsu augstskola RISEBA

  Sazinies ar mums

  To top