Jaunumi

RISEBA vieslektore Elīna Miķelsone apbalvota ar Ministru kabineta Atzinības rakstu

RISEBA vieslektore Elīna Miķelsone apbalvota ar Ministru kabineta Atzinības rakstu

14. novembrī, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas rosinājumu, sagaidot Latvijas valsts proklamēšanas dienu, apbalvot ar Ministru kabineta (MK) Atzinības rakstu astoņus izcilus nozares darbiniekus par ieguldījumu zinātnē, pētniecībā un izglītībā.

17. novembrī svinīgā ceremonijā Ministru kabineta Atzinības rakstus pasniegs Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

Viena no atzinības raksta ieguvējām ir arī RISEBA vieslektore, vadībzinātņu doktore Elīna Miķelsone. MK Atzinības raksts piešķirts par nozīmīgu ieguldījumu ideju un inovāciju vadības attīstībā. Elīna Miķelsone ir SIA “Idea innovation Institute” valdes priekšsēdētāja, pētniece, biedrības “Ideju un inovāciju institūts” valdes priekšsēdētāja, Banku augstskolas (BA) asociētā profesore, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Dizaina fabrikas vadītāja, kā arī vieslektore vairākās augstākās izglītības iestādēs Latvijā, tostarp RISEBA. Radījusi vairākas ideju ģenerēšanas un attīstīšanas spēles, izveidojusi astoņus izglītojošus podkāstus par ideju vadību, sniedz bezmaksas mentora atbalstu un konsultācijas jauniešiem, kuri vēlas uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī vada virtuālo inkubatoru “Biznesa siltumnīca” un izglītojošas sesijas cilvēkiem ar kustību un redzes traucējumiem.

Vairāk informācijas par MK Atzinības rakstu piešķiršanu lasiet šeit: Ministru kabineta Atzinības rakstus piešķir astoņiem izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem

    Sazinies ar mums

    To top