Jaunumi

RISEBA EKO padome aicina pievērst uzmanību ūdens un cilvēka mijiedarbībai

Marta mēnesis tiek veltīts pārdomām par ūdens un cilvēka mijiedarbību, un augstskolas RISEBA EKO padome aicina sabiedrību pievērst uzmanību šai svarīgajai tēmai.
RISEBA EKO padome aicina pievērst uzmanību ūdens un cilvēka mijiedarbībai

Šī gada marta mēnesis tiek veltīts pārdomām par ūdens un cilvēka mijiedarbību, un augstskolas RISEBA EKO padome aicina sabiedrību pievērst uzmanību šai svarīgajai tēmai. Ar ūdeni saistītās aktivitātes ir daļa no augstskolas centieniem veicināt sabiedrības izpratni par veselīgu dzīvesveidu un vides ilgtspēju.

Ūdens, kā cilvēka ķermeņa būtiska sastāvdaļa, ir neaizvietojama dzīvības komponente. RISEBA EKO padome atgādina, ka cilvēka ķermenis sastāv no aptuveni 80% ūdens, kas liecina par tā būtisku lomu veselīgam dzīvesveidam. Cilvēkam paliekot vecākam ūdens daudzums ķermeņa šūnās samazinās, kas ir svarīgs iemesls, lai pievērstu uzmanību rūpēm par sava ķermeņa hidratāciju.

Šajā mēnesī RISEBA EKO padome aicina ikvienu pievērsties šai veselības un vides kopīgai tēmai. Šis ir aicinājums ne tikai iegūt zināšanas par ūdens ietekmi uz cilvēku organismu, bet arī rūpēties par vides ilgtspēju.


Ūdens ne tikai nodrošina mūsu dzīvības procesus, bet arī kalpo kā svarīgs resurss uz zemes. Mūsu iniciatīva ir vērsta uz izglītošanu un uzvedības maiņu attiecībā uz ūdens patēriņu, lai radītu ilgtspējīgāku nākotni

uzsver RISEBA EKO padomes pārstāvji.

Šo iniciatīvu atbalsta augstskolas RISEBA administrācija, mudinot studentus, darbiniekus un sabiedrību aktīvi iesaistīties un dalīties zināšanās par ūdens nozīmi un ilgtspējīgu dzīvesveidu.

RISEBA EKO padome ir studentu organizācija, kas veltīta vides ilgtspējai un sabiedrības izglītošanai par šo tēmu. Ar dažādām iniciatīvām un pasākumiem Eko padome veicina vides apziņas pieaugumu gan augstskolas iekšienē, gan plašākā sabiedrībā.

    Sazinies ar mums

    To top