Jaunumi

Noslēdzies starptautisks projekts – Eiropas Personāla vadība 2022

Noslēdzies starptautisks projekts – Eiropas Personāla vadība 2022

Noslēdzies starptautisks studentu prakšu projekts personāla vadības  jomā – Eiropas Personāla vadība 2022 (European Human Resource Management -EHRM 2022).

Projekta ietvaros RISEBA un vēl sešu partneraugstskolu studentiem bija iespēja iejusties personāla vadības konsultantu “ādā” kādā no projektā iesaistītajām valstīm un izstrādāt personāla vadības jomas problēmu risinājumus starptautiskās kompānijās Vācijā, Itālijā, Beļģijā, Nīderlandē, Spānijā un Latvijā. Studenti grupās pa divi trīs mēnešu garumā veica ar personāla vadības jomu saistītus uzdevumus, kā piemēram, augsta snieguma kultūras ieviešana, talantu piesaistes risinājumi, darbinieku pieredzes pilnveidošana, darba devēja tēla uzlabošana, un citus.

Projektā šogad piedalījās 24 studenti un viņiem bija iespēja pastrādāt tādos starptautiskos Eiropas uzņēmumos, kā Schaeffler Technologies un Atrain (Vācija), AG Insurance un Experience@work (Beļģija), Generali (Itālija), Hendrix Genetics (Nīderlande), Cepsa (Spānija) un airBaltic (Latvija).  Studenti ieguva prasmes gan personāla vadības jomā, gan starp kultūru sadarbībā. Projekts noslēdzās Romā LUISS biznesa skolā ar paveiktā darba prezentācijām.

EHRM projektam šogad aprit 26. gads, bet RISEBA piedalās tajā jau astoto gadu. Nākamajā gadā EHRM projekts sāksies 11. Aprīlī 2023 tradicionāli ar divu nedēļu garu ievadsesiju, kura notiks Radbound Universitātē, Naimegenā Nīderlandē.

Iveta Ludviga Dr.sc.administr.
Biznesa un ekonomikas fakultātes dekāne, Doktorantūras studiju programmas “Biznesa vadība”, Maģistra studiju programmu “Personāla vadība” un “Starptautiskais bizness” direktore, profesore
Adrese
304, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top