Jaunumi

Mūsu Erasmus studenti dalās piedzīvojumos, un RISEBA aicina pieteikties studentu apmaiņai

Mūsu Erasmus studenti dalās piedzīvojumos, un RISEBA aicina pieteikties studentu apmaiņai

Sākusies pieteikšanās Erasmus+ un dubultgrāda programmai rudens semestrim. Tikmēr par saviem piedzīvojumiem mums ziņo RISEBA studenti Kārlis un Kristers, kuri Erasmus+ ietvaros patlaban studē Itālijā. 

RISEBA bakalaura programmas Biznesa psiholoģija studenti Kārlis Eduards Štamers un Kristers Rudzeišs veiksmīgi Itālijā Brešas universitātē aizvadījuši šī studiju gada 1. semestri. Puiši atzīst, ka studijas nav nekāda joka lieta un ka tās aizņemot lielāko daļu laika. Tāpēc, sagaidot studiju brīvlaiku, viņiem jau bija savs plāns.

“Šeit studiju brīvlaiks bija pagarš, tāpēc abi ar Kristeru nolēmām to izmantot lietderīgi,” stāsta Kārlis. “Mūsu izvēle bija Spānija, Valensija. Tie, kas tur ir bijuši, jau sapratīs, ka tas ir tā vērts! Ļoti labi pavadījām laiku un, starp citu, satikām arī tur daudzus Erasmus studentus.”

Lūk, neliels foto ieskats mūsu studentu atpūtā Spānijā:

Kārlis un Kristers atzīst, ka brīvo laiku arī viņu studiju vietā Itālijā, Brešā var pavadīt pilnvērtīgi. “Ballītes, pārgājieni, sports – to visu darām regulāri kopā ar mūsu Erasmus draugiem un vietējiem itāļu jauniešiem,” atzīst Kārlis. Un draugu latviešu studentiem tur esot patiesi daudz. “Ja vien pats to vēlies, esi atvērts un nebaidies sarunāties, tad itāļi ir ļoti draudzīgi un atvērti.”

RISEBA studenti lepojas, ka nu arī viņi prot labi pagatavot slavenās itāļu virtuves zelta klasiku – dažāda veida pastas, picas un citus ēdienus un dzērienus. Tātad mēs šeit, Latvijā studējošie RISEBA studenti, zinām, ko no Kārļa un Kristera prasīt, kad viņi atgriezīsies.

Tieši šonedēļ Kārļa un Kristera studiju brīvdienas ir beigušās, un viņi atsākuši studijas Brešas universitātē. “Novēlam visiem studentiem, tāpat kā mums pašiem, veiksmi 2. semestrī!” sveicienus sūta Kārlis (zemāk foto: priekšplānā) un Kristers (zemāk foto: pirmais no labās).

Līdz 10. martam piesakies Erasmus+ un dubultgrāda programmai rudenī!

Tu vari pieteikties, ja esi vismaz 2. kursa pilna vai nepilna laika bakalaura programmas students vai maģistra programmas students, kurš aizvadījis vismaz 1 studiju semestri. Kas jādara?

  • Aizpildi anketu ŠEIT un izdrukā to. Anketā paredzētajā vietā pielīmē savu foto 3×4 cm izmērā un paraksti anketu.
  • Vienas A4 lapas apmērā uzraksti motivācijas vēstuli, atklājot, kāpēc vēlies studēt ārzemēs.
  • Gan anketas kopiju, gan motivācijas vēstuli nosūti uz e-pastu [email protected] līdz 10. martam.

Ja vēlies precizēt neskaidrās lietas, 1. martā 11:30 pievienojies mūsu informatīvajam pasākumam Zoom platformā: pievienošanās links ir ŠEIT.

Vairāk informācijas par Erasmus+ un dubultgrāda noteikumiem un partneraugstskolu saraksts: ŠEIT

    Sazinies ar mums

    To top