Jaunumi

Maijs – Talku un Plogging Mēnesis

Maijs – Talku un Plogging Mēnesis

RISEBA Eko padome šajā mēnesī aicina katru studentu un augstskolas darbinieku iesaistīties talkās un ploggingā – iniciatīvās, kas ne tikai palīdz vides kopšanai un labiekārtošanai, bet arī stiprina saikni ar sabiedrību un veicina fizisko aktivitāti.

Kāpēc Piedalīties Talkā?

Talkas mērķis ir kopīgi sakopt apkārtējo vidi, piemēram, parkus, mežus un pludmales. Šī aktivitāte ne tikai atstāj pozitīvu ietekmi uz dabu, mazinot piesārņojumu un atjaunojot dabiskās teritorijas, bet arī veicina kopienas saliedētību un piederības sajūtu.

  1. Vides aizsardzība: Piedaloties talkā, Tu palīdzi samazināt vides piesārņojumu un aizsargāt biodiversitāti. Katra savākta atkritumu maisa ietekme ir būtiska, lai saglabātu dabu tās neskartajā skaistumā.
  2. Kopienas labklājība: Kopīgas vides sakopšanas aktivitātes stiprina kopienas saites, radot sajūtu, ka kopā varam panākt vairāk. Talkas var kļūt par lielisku iemeslu satikt jaunus cilvēkus un veidot nozīmīgas attiecības.

Kas Ir Plogging?

Plogging – apvienojot skriešanu vai ātru soļošanu ar atkritumu vākšanu – ir relatīvi jauna kustība, kas iegūst aizvien lielāku popularitāti visā pasaulē. Šī aktivitāte dod ieguldījumu ne tikai vides aizsardzībā, bet arī personīgajā veselībā un fiziskajā sagatavotībā.

  1. Fiziskā un mentālā labklājība: Ploginga apvienošana ar skriešanu vai ātru soļošanu ir fantastisks veids, kā uzlabot sirds-veselību, stiprināt muskuļus un vienlaikus palīdzēt apkārtējai videi.
  2. Pozitīva ietekme uz vidi: Katra paša savāktā plastmasas pudele vai papīra gabals ir solis tuvāk tīrākai un zaļākai planētai.

Jūsu ieguldījums var mainīt pasauli – pat ja tas šķiet tikai neliels solis, kopā mēs varam panākt izmaiņas. Maijs ir lielisks laiks, lai sāktu rīkoties un veicinātu pozitīvas pārmaiņas mūsu apkārtējā vidē. Veidojiet savu nākotni un nākotni apkārtējai dabai – iesaistieties talkās un ploggingā!

    Sazinies ar mums

    To top