Jaunumi

Kā kļūt par kino industrijas profesionāli?

Kā kļūt par kino industrijas profesionāli?

2024. gada 14. jūnijā bakalaura studiju programmas “Audiovizuālā mediju māksla” 2. kursa studenti prezentēja savus eksāmena darbus, studiju kursā “TV un kino seriālu dramaturģija un to ražošana” (pasniedzēja Mg. art. Lelde Kovaļova). 

Eksāmens studentiem bija īpašs notikums – studiju kursa laikā tika izstrādāts – seriāla vai daudzsēriju filmas projekts ar profesionālu prezentāciju un nofilmētu vizuālo treileri, kas tika prezentēts Latvijas vadošo TV platformu TET un GO3 kanālu satura vadības pārstāvjiem.

“Manuprāt, šī bija brīnišķīga iespēja RISEBA audiovizuālās nozares studentiem un es esmu ļoti pateicīga, ka industrijas vadošo televīziju kolēģi ieradās uz studentu seriālu pičingu un ļoti atzinīgi novērtēja gan prezentētos projektus, gan kopējo uzstāšanos, jo mēs ar studentiem ļoti rūpīgi gatavojāmies ne tikai izstrādājot seriāla dramaturģisko ideju, bet arī apguvām publisko uzstāšanās mākslu. Līdz ar to ļoti vēlamies pateikties uzņēmumam “BB Rental”, kurš piešķīra studentei Poļinai Rodinai balvu – 500 EUR dāvanu karti par vienbalsīgu žūrijas vērtējumu un veikto projektu seriālu detektīva žanrā “Zvaigžņu krišana”. Mans mērķis ir turpināt piedāvāt studentiem ļoti noderīgu un uz industrijas praksi balstītu pieredzi, tāpēc esmu pateicīga, ka augstskola RISEBA atbalsta ne tikai studentu idejas, bet arī pasniedzēju darbu, ļaujot realizēt jaunus un aktuālus studentu pasākumus.“ stāsta pasniedzēja Mg. art. Lelde Kovaļova.

Ja arī Tu vēlies kļūt par kino industrijas profesionāli – piesakies un studē!

Audiovizuālā mediju māksla

    Sazinies ar mums

    To top