Jaunumi

Jauns tehniskais aprīkojums Arhitektūras fakultātē

Jauns tehniskais aprīkojums Arhitektūras fakultātē

RISEBA Arhitektūras fakultāte 23. maijā saņēma virkni modernu iekārtu, kas turpmāk uzlabos mācību procesu un dos studentiem jaunas iespējas.

Jaunās tehnikas klāstā ir interaktīvais, skārienjūtīgais ekrāns Avtek TS 7 Lite 75, kas atvieglo gan grupu darbos veidoto materiālu prezentēšanu, gan nodarbību interaktivitāti. Ekrāns ir papildināts ar statīvu J000233 Multibrackets M Public un grīdas statīvu Floorstand Basic 180, un tie nodrošina mobilitāti un stabilitāti dažādās mācību vidēs.

Portatīvais 3D skeneris Shining Einstar paātrina digitalizāciju, uztverot sarežģītas modeļu detaļas, kas palīdzēs studentu modeļus ātrāk un vienkāršāk pārvietot digitālajā vidē. Turklāt pieci Huion grafiskie planšetdatori KAMVAS 16 Cosmo Black uzlabos studentu nodarbībās sagatavoto materiālu digitalizāciju un grupu darbu prezentācijas, ļaujot veidot un ātri kopīgot projekta materiālus. Studentiem tiks piedāvātas arī mācīšanās ar RedBox VR 5 Pico 4 un Enterprise Glasses virtuālās realitātes brillēm. Šīs virtuālās realitātes tehnoloģijas ļaus studentiem pētīt un vizualizēt dizaina koncepcijas jaunās dimensijās.

Bakalaura studiju “Arhitektūra” programmas direktores Zanes Vējas vīzija ir izveidot digitālu telpu, kas apvieno arhitektūras radošumu un tehnoloģiju izpēti. Pateicoties šiem sasniegumiem, RISEBA Arhitektūras fakultāte piedāvā nu jau modernāku mācību vidi, sagatavojot studentus panākumiem pastāvīgi attīstošajā arhitektūras nozarē.

    Sazinies ar mums

    To top