Jaunumi

Izstāde “HYDROCITY: Urban Water Edge Conditions in Kipsala, Latvia, and Wirral, UK”

Aicinām jūs iepazīt Mančestras Arhitektūras skolas un RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes studentu redzējumu par ūdens malu apstākļiem Ķīpsalā, Rīgā un Wirral Waters, Lielbritānijā.
Izstāde “HYDROCITY: Urban Water Edge Conditions in Kipsala, Latvia, and Wirral, UK”

Aicinām jūs iepazīt Mančestras Arhitektūras skolas un RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes studentu redzējumu par ūdens malu apstākļiem Ķīpsalā, Rīgā un Wirral Waters, Lielbritānijā. Izstāde atrodas RISEBA Arhitektūras un mediju centrā, Durbes ielā 4, no 2024. gada 13. marta līdz 12. aprīlim. Šis projekts ir Mančestras Arhitektūras skolas un RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes kopīga dizaina laboratorija.

Mančestras Arhitektūras skola (MSA) un RISEBA Universitātes Arhitektūras un dizaina fakultāte (RISEBA FAD) veic kopīgu laboratorijas darbu par pilsētu ūdens malu apstākļiem. Kopdarbs sākās 2023. gada vasarā un turpināsies līdz 2024. gada beigām, jo skolas apmainījās vietām, lai kopīgi izstrādātu nākotnes vīzijas.

RISEBA FAD urbānā dizaina laboratorija pēta dizaina spēju savienot nesaistītās malas Wirral Waters – vēsturiskās ostas teritorijas Birkenhead pilsētā Anglijā, kas atrodas starp divām upēm un jūru – pilsētvides reģenerācijas procesā. Maģistra programmas Pilsētvides dizaina laboratorija un bakalaura programmas Arhitektūras dizains III studija veic Wirral Waters pilsētvides analīzi un arhitektūras dizaina priekšlikumus.

Tikmēr MSA Pilsētplānošanas laboratorija – “Edge City” izstrādā priekšlikumus Ķīpsalas salas kā jauna, atšķirīga, ilgtspējīga ūdensmalas pilsētas rajona pārveidiei. Šī laboratorija pēta nākotnes pilsētbūvniecības dizaina vīzijas, lai pārveidotu Ķīpsalas salas, kas atrodas Daugavas rietumu krastā.

    Sazinies ar mums

    To top