Jaunumi

Augstskola RISEBA paraksta sadarbības memorandu ar Mingačeviras Valsts universitāti

Augstskola RISEBA un Mingačeviras Valsts universitāte paraksta sadarbības memorandu, kas ietver sadarbību pētniecībā, studentu mobilitātes veidošanā, kopīgu projektu realizēšanā izglītības nozarē.
Augstskola RISEBA paraksta sadarbības memorandu ar Mingačeviras Valsts universitāti

2024. gada 4.martā, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā “RISEBA” viesojās Mingačeviras Valsts universitātes (Mingəçevir Dövlət Universiteti ) rektors Dr. Šahinu Bairamovu (Shahin Bayramov) kopā ar Azerbaidžānas Republikas vēstniecības Latvijā pirmo valsts sekretāru Bahtijaru Musajevu (Bakhtiyar Musayev).

Tikšanās laikā augstskolas RISEBA vadība parakstīja sadarbības memorandu, kas ietver sadarbību pētniecībā, studentu mobilitātes veidošanā, kopīgu projektu realizēšanā izglītības nozarē.Mingačeviras Valsts universitāte dibināta 1991. gadā. Universitāte piedāvā 3 fakultātes, kurās strādā aptuveni 300 akadēmiskie mācībspēki un kurā studē vairāk kā 3000 studenti. Universitātes mērķis ir sagatavot augsti kvalificētu personālu, kas veicina ilgtspējīgu attīstību, veikt uz rezultātiem orientētu zinātnisko pētniecību un sniegt sabiedrībai noderīgus sociālos pakalpojumus, kā arī kļūt par jaunā laikmeta universitāti, kas izceļas ar savu vadošo pozīciju izglītības, pētniecības un inovāciju jomā.

Augstskola RISEBA novēl Mingačeviras Valsts universitātei (MSU) veiksmīgu sadarbību, kas bagāta ar akadēmiskiem panākumiem, nozīmīgiem pētījumiem un izaugsmi. Lai mūsu alianse paver ceļu transformējošām iniciatīvām un veicina sasniegumiem bagātu abu augstākās izglītības iestāžu nākotni!


Mingačeviras Valsts universitāte

    Sazinies ar mums

    To top