Jaunumi

Swedbank konkurss “Biznesa skices”

Swedbank konkurss “Biznesa skices”

Aicinām bakalaura programmas studentus piedalīties Biznesa skiču konkursā un gūt pieredzi uzņēmējdarbībā, attīstot savu biznesa ideju. Konkursā tiek īpaši meklētas biznesa idejas, kas risina iedzīvotāju vajadzības, vienlaikus rūpējoties par planētu. 

Kā nokļūt līdz pelnošai biznesa idejai? Kas ir tavs potenciālais klients un konkurenti? Kā plānot finanses? Kā veidot savu komandu? Kur atrast sākuma kapitālu? Kļūstot par Biznesa skiču konkursa dalībniekiem un rodot atbildes uz šiem jautājumiem, jaunieši iegūs padziļinātas zināšanas un izpratni par uzņēmējdarbības pamatprincipiem.

Studenti var pieteikties savas komandas konkursam līdz 22. janvārim.

Konkurss norisināsies trīs kārtās –  pirmajā kārtā žūrijas vērtējumam jāiesniedz biznesa skice, otrajā – savas idejas apraksts videoformātā, bet finālā labākās idejas tiks nodotas publiskam balsojumam. 1. vietas ieguvēji saņems 1500 eiro, 2. vietas ieguvēji – 1000 eiro, bet komandas, kas iegūs 3. vietu, – 500 eiro pēc nodokļu nomaksas. Uzvarētājus paziņos 27. martā. 

Konkursu rīko Swedbank sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina fabriku, “Skola 2030” un Latvijas Studentu apvienību.

Vairāk par pieteikšanos un konkursa norisi uzziniet šeit.

    Sazinies ar mums

    To top