Jaunumi

Studenti dodas ar LuxExpress uz Liepāju

Ja esi students, tikko uzsācis mācības vai jau rit pēdējais gads, tad šis pasākums ir domāts tieši tev. Š.g. 15. septembrī tev ir lieliska iespēja baudīt kokteiļus jūras krastā, pašam iepazīt Liepāju
Studenti dodas ar LuxExpress uz Liepāju
Ja esi students, tikko uzsācis mācības vai jau rit pēdējais gads, tad šis pasākums ir domāts tieši tev. Š.g. 15. septembrī tev ir lieliska iespēja baudīt kokteiļus jūras krastā, pašam iepazīt Liepāju un būt retajam, kas dodas BEZMAKSAS Lux Express reisā uz Liepāju.

Ierodoties Liepājā, LuxExpress būs sagatavojuši bezmaksas ekskursiju uz koncertzāli “Lielais Dzintars”. Pēc ekskursijas, Tev tiek dots brīvais laiks, lai pašam baudītu Liepājas labumus, piemēram, malkot gardus kokteiļus jūras krastā, iemūžināt Instagramīgas bildes Liepājas ielās vai kafejnīcās. Būs arī sagatavota pilsētas karte ar apskates vietām. Bet vakarā 18:00 autobuss sagaidīs Tevi Liepājas autoostā, lai dotos atpakaļ uz Rīgu. 

Izklausās lieliski, vai ne? Bet vēl labāk, ja vari saņemt arī balvas. To noteikti varēsi izdarīt ceļojuma laikā, iemūžinot un ievietojot bildes savos soc. tīklos izmantojot mirkļbirku #LUXLIEPĀJA

Vai minējām – brauciens ir BEZ MAKSAS!  Tāpēc spied “pieteikties”.  

Reģistrācija no 04.09. – 14.09.2023.

Pieteikties

IERAŠANĀS:

Rīgā – Strēlnieku laukums plkst. 09:00 (atiešanas laiks)
Liepājā – Liepājas autoosta plkst. 18:00 (atiešanas laiks)


UZMANĪGI IEPAZĪSTIES AR NOTEIKUMIEM:

  • Ierodoties uz pasākumu, jāuzrāda studenta apliecība (der arī ISIC), lai apstiprinātu, ka tas esi Tu.
  • Braucienā varēs dooties tie, kuri būs pieteikušies un apstiprinājuši savu dalību. Apstiprinājuma ziņu saņemsi e-pastā dienu pirms pasākuma.
  • Tu esi atbildīgs par sava brīvā laika pavadīšanu, lietām, ko ņem līdzi un galveno kārt par ierašanos laikā. Ierodies vismaz 15 minūtes pirms noteiktā laika.
  • Lux Express nodrošina tikai transportu turp un atpakaļ braucienam uz Liepāju un bezmaksas ekskursiju uz koncertzāli “Lielais Dzintars”.
  • Piesakoties šim pasākumam, tu piekrīti, ka tiec fotografēts un bildes var tikt izmantotas mārketinga nolūkiem.
  • Vietu skaits ierobežots.
Plašāka informācija

    Sazinies ar mums

    To top