Jaunumi

RISEBA Ziemassvētku džemperu nedēļa

Ar prieku paziņojam, ka no 18. decembra līdz 22. decembrim augstskolā RISEBA oficiāli ir "Ziemassvētku džemperu nedēļa"!
RISEBA Ziemassvētku džemperu nedēļa

Nedēļā no 18. decembra līdz 22. decembrim mēs aicinām gan studentus, gan darbiniekus ierasties, tērptus savos Ziemassvētku noskaņu džemperos.


Tiek uzskatīts, ka Ziemassvētku džemperu valkāšanas tradīcija nāk no ASV, kur tēvi šos džemperus, dāvanu pasniegšanas laikā, valkāja pagājušā gadsimta 50. gados, kā Ziemassvētku vecīša palīgi. Citi uzskata, ka tradīcija radusies no svētku ballītēm draugu lokā – jo spilgtāks un krāsaināks džemperis, jo labāk!
Iespējams, ka Ziemassvētku džemperus esat pamanījuši tādās populārās filmās kā “Viens pats mājās” (1990), “Bridžitas Džounsas dienasgrāmata” (2001) un “Biroja Ziemassvētku ballīte” (2016).

Atrodi iedvesmu džemperim šeit

Protams, ļoti priecāsimies gan par iesūtītajām bildēm, gan par sociālajos medijos publicētajām, kurās pieminēsiet RISEBA. Mēs aicinām jūs izpaust savu svētku garu un atrast savu īpašo Ziemassvētku džemperi, ko valkāt augstskolā laikā no 18. decembra līdz 22. decembrim.

    Sazinies ar mums

    To top