Jaunumi

RISEBA profesors Anatolijs Prohorovas saņem blavu “Gada investors 2023” par mūža ieguldījumu

RISEBA profesors Anatolijs Prohorovas saņem blavu “Gada investors 2023” par mūža ieguldījumu

2023. gada 19. aprīlī – Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla (LatBAN) un Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācijas (LVCA) rīkotajā ikgadējā pasākumā “Gada investors 2023” tika piešķirtas godalgas pagājušā gada spilgtākajiem institucionālajiem un privātajiem investoriem. Pasākuma kulminācijā “Signet Bank” speciālbalva par mūža ieguldījumu tika pasniegta “Proks” uzņēmumu grupas līdzīpašniekam un RISEBA profesoram Anatolijam Prohorovam.

Šī speciālbalva ir atzinība ne vien par Anatolija Prohorova personisko ieguldījumu Latvijas biznesa un izglītības ekosistēmā, bet arī par viņa neapšaubāmo profesionālismu un aktīvo dalību jauno uzņēmēju atbalstīšanā. RISEBA lepojas, ka profesors Anatolijs Prohorovs darbojas augstskolā jau daudzus gadus, vada maģistra un doktora darbus, pasniedz lekcijas un dalās ar studentiem savās zināšanās un pieredzē.

Par “Gada investoru”

“Gada investors” ir kopīga LatBAN un LVCA iniciatīva, kas tika dibināta 2015. gadā ar mērķi veicināt investīciju nozares attīstību Latvijā. Tās mērķis ir atspoguļot iepriekšējā gadā veiktās investīcijas, kā arī godināt investorus un darījumus pavadošos konsultantus dažādās nominācijās. Gada investors kļuvis par nozīmīgu notikumu, kas atzīmē nozīmīgākos sasniegumus un ierosinājumus Latvijas investīciju nozarē.

    Sazinies ar mums

    To top