Jaunumi

RISEBA pasniedz balvu Starptautiskajā skolēnu mācību uzņemumu tirdziņā

RISEBA pasniedz balvu Starptautiskajā skolēnu mācību uzņemumu tirdziņā

2023. gada 19. aprīlī Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA pasniedza balvu Junior Achievemnt Latvia, starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmuma tirdziņā.

Augstskola RISEBA balvu par labāko video reklāmu International Student Company Festival ( Starptautiskajā skolēnu mācību uznemumu konkursa) ietvaros izcīnīja komanda no Maltas –  Colori, kas izveidojuši krāsojamo grāmatu ar tradicionālo Maltas flīžu rakstiem.

Balvu pasniedza Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas RISEBA Mūžizglītības centra vadītāja Zane Raščevska. Konkursantus vērtēja – RISEBA Radošā biznesa Inkubatora vadītājs, kā arī bakalaura studiju programmu Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments un Jaunuzņēmumu ekonomika un finanses  direktors – RIčards Švītiņš.

Junior Achievement Latvia (JA Latvia) ir viens no 40 JA Europe un 118 Worldwide tīkla biedriem kopš 1991. Gada, sabiedriskā labuma organizācija un praktiskās biznesa izglītības eksperts Latvijas skolās. Eiropas Komisija atzinusi JA Latvia par vienīgo pozitīvo iniciatīvu Latvijā, kas ilgtermiņā un metodiski nodrošina jauniešiem uzņēmējdarbības izglītību. JA Latvia katru gadu nodrošina Eiropā aprobētu un Latvijas vajadzībām pielāgotu praktiskās biznesa izglītības programmu pieejamību aptuveni 120 000 skolēnu visā Latvijā visos izglītības līmeņos. Biedrība nodrošina savu dalībskolu skolotājiem kvalifikācijas paaugstināšanas un tālākizglītības programmas gan Latvijā, gan ārzemēs. Organizācijas misija ir veicināt Latvijas tautsaimniecības attīstību, iesaistoties jaunatnes izglītošanā, uzņēmējspēju veicināšanā un jaunās uzņēmēju paaudzes veidošanā, mācību procesā sasaistot teorētiskās zināšanas ar praksi atbilstoši ekonomikai Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Junior Achievement Latvia ir lielākā izglītības organizācija Latvijā, tajā piedalās 120 000 jauniešu Latvijā, kā arī 350 dalībskolas. 

Plašāka informācija jalatvia.lv

Zane Raščevska
Mācību centra un Radošā biznesa inkubatora vadītāja
Adrese
307, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top