Jaunumi

RISEBA – Ceļš uz starptautisku izglītību un inovācijām

Aicinām apmeklēt izstādi SKOLA 2024, kas norisināsies no 23. - 25. februārim, Ķīpsalas izstāžu centrā BT1, un uzzināt par dažādām studiju programmām, ko piedāvā trīs augstskolas fakultātes.
RISEBA – Ceļš uz starptautisku izglītību un inovācijām

Aicinām apmeklēt izstādi SKOLA 2024 un uzzināt par dažādām studiju programmām, ko piedāvā augstskolas RISEBA trīs fakultātes: Biznesa un ekonomikas fakultāte, Mediju un radošo tehnoloģiju fakultāte, Arhitektūras un dizaina fakultāte. Augstskola īpaši akcentē inovācijas studiju procesos un piedāvā studentiem iegūt starptautisku pieredzi studiju un prakses apmaiņas braucienos.

RISEBA piedāvā plašas uzņēmējdarbības studiju programmas Biznesa un ekonomikas fakultātē, kurās sadarbojas ar nozares speciālistiem un labi zināmiem uzņēmumiem, nodrošinot studentiem prakses iespējas nozaru līderu uzņēmumos Latvijā. Biznesa un ekonomikas fakultāte nodrošina gan vispārīgas uzņēmējdarbības studiju programmas, gan tādas, kas ir vērstas uz specifiskām nozarēm – sporta vadība, veselības vadība, personāla vadība u.c.

Tiem, kuriem ir interese par tehnoloģiskajām inovācijām un audiovizuālajiem medijiem augstskolā ir iespēja apgūt trīs līmeņu izglītību Mediju un radošo tehnoloģiju fakultātēbakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās. Maģistra un doktorantūras studiju programmas tiek īstenotas sadarbībā ar Liepājas Universitāti. Mediju un radošo tehnoloģiju fakultātes studenti bieži studiju procesā jau piedalās vairāku raidījumu, filmu uzņemšanā un praktizē fotogrāfiju. Studiju vide ir aprīkota ar plašām iespējām – tehnikas nomas punktu, mācībspēku atbalstu, kā arī iespēju darboties augstskolas uzņēmumā RISEBA Production, kas nodrošina gan tiešraides, gan video materiālu izveidi un apstrādi.

 Arhitektūras un dizaina fakultāte ir plaši pazīstama ar studiju vidi – starpdisciplinaritāti, Vasaras skolu un iespēju studiju laikā klausīties pasniedzēju lekcijas ne tikai no Latvijas un Eiropas, bet arī no ASV, Turcijas u.c. pasaules valstīm. Fakultāte ik gadu organizē starptautisku arhitektūras un dizaina konferenci RIXARCH, kuras laikā fakultātē viesojas plaši zināmi arhitekti no Eiropas un Amerikas Savienotajām valstīm, kas sniedz plašāku redzējumu nozarē. Fakultāte nodrošina gan bakalaura, gan maģistra studiju programmu apguvi, kas nepieciešama profesionālās patstāvīgās prakses tiesību iegūšanai arhitektūrā. Iegūta bakalaura līmeņa izglītība sniedz iespēju strādāt sertificēta arhitekta vadībā un turpināt izglītības ieguvi kvalifikācijas ieguvei.

 Augstskolas radošā vide un mākslas saikne ar biznesu padara to par unikālu izglītības iestādi. RISEBA ir ieguvusi vairākas prestižas akreditācijas, ieskaitot EFMD akreditāciju maksimālajam 5 gadu periodam studiju programmām “Eiropas biznesa studijas” un “Starptautiskais bizness”. RISEBA ierindojas “Eduniversal” 4 palmu starptautiskajā universitāšu un biznesa skolu reitingā, kas liecina par tās augstu novērtējumu akadēmiskajā vidē.

Izstādē “SKOLA 2024” būs iespēja iepazīties ar gaidāmajām Atvērto durvju dienām, kur potenciālie studenti varēs klātienē apskatīt studiju vidi. Tāpat augstskola piedāvās informāciju par Agrās pieteikšanās atlaidi tiem, kuri plāno pieteikties studijām un tās uzsākt jau septembrī, kā arī augstskolas sniegto atbalstu studentiem studiju procesā. RISEBA aicina ikvienu interesentu iepazīt studiju programmu piedāvājumu un tās mūsdienīgo studiju vidi.

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” – ceļš uz starptautisku izglītību un inovācijām!


    Sazinies ar mums

    To top