Jaunumi

RISEBA 30.jubilejas akadēmiskā konference (RISE) of (B)usiness meets (A)rt

Aicinām apmeklēt augstskolas RISEBA 30 dzimšanas dienas konferenci "(RISE) of (B)usiness meets (A)rt", kas norisināsies 2022. gada 6. oktobrī. Sarunas par un ap biznesu, mākslas un tehnoloģiju ietekmi
RISEBA 30.jubilejas akadēmiskā konference (RISE) of (B)usiness meets (A)rt

Aicinām apmeklēt augstskolas RISEBA 30 dzimšanas dienas konferenci “(RISE) of (B)usiness meets (A)rt”, kas norisināsies 2022. gada 6. oktobrī. Sarunas par un ap biznesu, mākslas un tehnoloģiju ietekmi uz to. Sabiedrības sinerģija ar tehnoloģiju pasauli un ieskats nākotnē.

Par un ap nākotni runāsim vienas dienas konferencē, kas norisināsies trīs moduļos – Bizness, Māksla, Sabiedrība un tehnoloģijas. Konferencē šos moduļus pārstāvēs dažādu nozaru speciālisti, kuri prezentēs aktuālas tēmas.


Par konferenci

2022.gada 6.oktobrī augstskolā RISEBA – vietā, kur bizness tiekas ar mākslu – notiks augstskolas 30 gadadienai veltīta konference “RISE of (B)usiness meets (A)rt”.

Konference fokusēsies uz jautājumiem un aktualitātēm biznesa, mākslas un tehnoloģiju jomās nākotnes, jeb tuvāko 30 gadu kontekstā. To ietvers sarunas par nākotnes iespējām, izaicinājumiem un vīzijām. Par sinerģiju starp biznesu, mākslu un tehnoloģijām un nepieciešamību šīs nozares sasaistīt veiksmīgai attīstībai, mērķu sasniegšanai. 

Konference programma ietver trīs sesijas – Bizness, Māksla, Sabiedrība un Tehnoloģijas. Klausītājiem tiks piedāvātu tādi interesanti temati kā – “Līderis digitālajā laikmetā”, “Dzīve pēc 30”, “Saplūšana ar manu digitālo reprezentāciju, manu digitālo ES”, “Supervizors – šodienas un nākotnes profesija”, “Tehnoloģiju ietekme uz audiovizuālajiem medijiem”, “Ko augstskolā nemāca?”, “Digitālās vides un sociālo mediju ietekme uz uzņēmējdarbību un darba meklēšanas procesiem”, “Dizaina inovācija – tehnoloģiskā ilgtspēja komunikācijā”, “Mākslīgais intelekts, biometrija, kvantu skaitļošana, neironu tīkli un cilvēks — mākslas un tehnoloģiju pasaules saskarsme” un vēl daudzi citi.
Konferences sesijās uzstāsies dažādu jomu eksperti un profesionāļi, kuri vienlaikus ir arī  RISEBA mācībspēki, absolventi un sadarbības partneri – ekonomikas zinātņu doktors Jurijs Spiridonovs, Radošā satura digitālā mārketinga aģentūras “New black” vadītājs Artūrs Mednis, uzņēmēja, Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja Marika Ģederte, sertificēta supervizore un aktrise Anna Šteina, koberpsiholoģijas pētnieks Valērijs Dombrovskis, aģentūras TRIBE Riga Radošais direktors, DJ un reklāmas speciālists Gatis Rozenfelds, RISEBA Mediju un radošo tehnoloģiju fakultātes docente, pētniece Dr. Ellen Pearlman  un citi.

Konferenci vadīs Radio Pieci.lv personība un DJ Magnuss Eriņš.


Biznesa modulis

Veltīsim uzmanību izmaiņām biznesa vidē, procesos un pieejās, ieskicējot nākotnes 30. gadu vīziju.
Biznesa un digitālie risinājumi darbam, supervīzijas metožu pielietošana personāla izaugsmē. Zīmola attiecības reklāmas tirgū, personīgais zīmols. Mākslīgais intelekts.


Mākslas modulis

Naratīvi, vides arhitektūra, inovācijas un izaicinājumi nākotnē. Audiovizuālās mākslas nozīme, nākotnes tehnoloģījas vides nodrošināšanā.


Sabiedrības un tehnoloģiju modulis

Tehnoloģiju attīstības ietekme uz sabiedrību, uzņēmumu un biznesu kopumā. Students digitālajā laikmetā, tehnoloģiskā ilgtspēja komunikācijā. Ilgtspēja, kiberdrošības risinājumi.


Konferences norise

Konference tiek plānota hibrīda formātā, dalībnieki tiek aicināti klātienē, augstskolas RISEBA arhitektūras un mediju centrā H2o 6,, Aisteres ielā 2, Aisteres zālē


Konferences programma

Konferences valoda: latviešu un angļu valoda

Konferences apmeklējums BEZ MAKSAS


Reģistrācija pasākumam

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RISEBA un citos informatīvajos kanālos.

Visu personu datu saturošās informācijas apstrāde pasākumā tiks veikta tikai likumīgos nolūkos, ievērojot RISEBA iekšējos dokumentos noteiktos personas datu apstrādes pamatprincipus un konfidencialitātes prasības.

    Sazinies ar mums

    To top