Jaunumi

Piedalies kiberdrošības izaicinājumā

Piedalies kiberdrošības izaicinājumā

Izaicinājums ir valsts līmeņa sacensības jauniešiem, kurā tiks pārbaudītas zināšanas par kiberdrošību un spēju risināt dažādas sarežģītības uzdevumus kiberdrošības un kiberaizsardzības jomā. Izaicinājumā var piedalīties ikviens Latvijas Republikas valstspiederīgais vecumā no 14 līdz 24 gadiem, kurš apgūst formālās izglītības programmu Latvijas Republikā akreditētajā pamatizglītības, vidējās izglītības vai augstākās izglītības iestādē.

Izaicinājuma mērķis ir sekmēt digitālās un kiberdrošības prasmes un kompetences, kā arī atlasīt labākos kandidātus dalībai Eiropas Savienības mēroga kiberdrošības sacensībās – Eiropas kiberdrošības izaicinājumā. Paredzēts, ka izaicinājums norisināsies tiešsaistē, Latvijas Universitātes platformā edu.lu.lv un tas noritēs trīs kārtās:

  • 1. kārta – 2024. gada 8. martā;
  • 2. kārta – 2024. gada 3. un 4. aprīlī;
  • 3. kārta – 2024. gada 7. un 8. maijā.

Katrs reģistrēts dalībnieks būs tiesīgs piedalīties visās trīs izaicinājuma kārtās, risinot dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumus. Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekam jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa, kas būs pieejama tīmekļa vietnē kibiz.lv no 2024. gada 19. februāra līdz 2024. gada 1. martam.

Piesakies!

Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūciju (CERT.LV), Latvijas Universitāti un Zemessardzes Kiberaizsardzības vienību organizē Eiropas kiberdrošības izaicinājuma (European Cybersecurity Challenge) nacionālo atlasi jeb Nacionālo kiberdrošības izaicinājumu.

Vairāk informācijas Kiberdrošības izaicinājuma mājaslapā

    Sazinies ar mums

    To top