Jaunumi

Izcilniekiem studiju priekšrocības

Izcilniekiem studiju priekšrocības

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstslola “RISEBA” atgādina par iespējām saņemt priekšrocības studiju procesā. 

Kā jau vairākas reizes esam minējuši, izglītībai ir augsta vērtība karjeras attīstībā. Augstskola RISEBA vēlas atbalstīt ikkatru, kurš velta savu laiku un investīcijas izaugsmei. 

Vēlamies atgādināt, ka ikvienam augstskolas reflektantam un studentam ir iespēja iepazīties ar atlaižu nolikumu un izvērtēt savas iespējas kandidēt kādai no piedāvātajam atlaidēm.

Atlaižu nolikums

Vēlamies izcelt kā vienu no iespēju esošajiem augstskolas RISEBA bakalaura studiju programmas studentiem un reflektantiem, kuri aizvadīto studiju gadu, vai mācību procesu vidusskolā noslēguši ar izcilību. Šādā gadījumā, ja Tavi vidusskolas Centralizēto eksāmenu rezultāti ir bijuši ne zemāki par 65%, vai Tava vidējā atzīme atestātā vai par iepriekšējo semestri nav zemāka par 9 ballēm Tev ir iespēja kandidēt Izcilnieku atlaidei.

Kas Tev ir jādara?

Kā students sagatavo iesniegumu savas studiju programmas administrātorei / -am, kurā brīvā formā norādi savu vēļmi kandidēt šai atlaidei pamatojot, kādēļ uzskati, ka Tev šo atlaidi vajadzētu saņemt. 

Kā reflektants – ja esi iesniedzis pieteikumu un veicis reģistrācijas procesu, kā arī parakstījis līgumu, arī Tev ir jāsagatavo iesniegums, kurš jāiesniedz studiju programmas administratorei / -am, tajā brīvi norādot savu vēlmi kandidēt šai atlaidei pamatojot, kādēļ uzskati, ka Tev šo atlaidi vajadzētu saņemt. 

Kāds ir pieteikšanās termiņš?

Iesniegumu par vēlmi kandidēt atlaidēm vari iesniegt līdz 2023.gada 5. septembrim. Nākamā iespēja Tev būs nākamā studiju semestra sākumā līdz 2024. gada 5. februārim. 

Vai pēc iesnieguma iesniegšanas uzreiz saņemšu atlaidi?

Pēc iesnieguma iesniegšanas visi iesniegtie iesniegumi tiek izskatīti Atlaižu komisijā, kura pieņem lēmumu par atlaides sniegšanu studentam. Atlaide tiek piešķirta noteiktam cilvēku skaitam,  atkarībā no fakultātē un katrā studiju programmā un formā studējošo vietu skaita.

    Sazinies ar mums

    To top