Jaunumi

Intergen projekts ir iegājis noslēguma fāzē

Intergen projekts ir iegājis noslēguma fāzē

Augstskola RISEBA un ekspertu komandas no Islandes, Francijas, Vācijas, Somijas, Apvienotās Karalistes un Itālijas ir izveidojušas un attīstīs ES statēģisko partnerības projektu, kura ietvaros tiks veicināta pieredzes apmaiņa un kopīga apmācība programma bezdarbnieku grupām vecumā līdz 30 un virs 50 gadiem. 

Projekta mērķis ir ļaut divām paaudzēm ne tikai mācīties kopā, bet arī mācīt vienam otru, jo katrai papudzei ir savas stiprās un vājas puses. 

Intergen projekts ir uzsācis noslēguma fāzi ar daudzveidīgu un plašu klāstu pieejamiem materiāliem, ierakstiem un pētījumiem. Apmācību rīkiem, lai veidotu “tiltu” starp divu paaudžu grupām, proti, līdz 30 un virs 50 gadiem. 

Kopā būšana, sinerģija, sadarbība, pieredzes apmaiņa, iedrošināšana, kompetence un iemaņu attīstība ir galvenis projekta mērķis, palīdzot abām mērķu grupām meklēt ceļu un profesionālu un personīgu attīstību. 

Projekta laikā ir sagatavotas četras rezultātu sadaļas, kas drīzumā nonāks pie projekta mērķa auditorijas. 

Sagatavotie materiāli tika aprobēti skolotāju vidū partnerorganizācijās Itālijā, Somijā, Islandē, Francijā, Apvienotajā Karalistē un Latvijā, ka arī vairākās reizes uzlaboti, ņemot vērā partneru ekspertu ieteikumus.

Š.g. novembrī visās partnervalstīs ir plāno aicināt ārējus ekspertus, kas var novērtēt sagatavotos materiālus un sniegt savu atzinumu. 

Prezentāciju mērķis ir izrunāt, kādus elementus no metodoloģijas var izmantot institūciju un pasniedzēju darbā, bagātinot materiālu pieeju un metožu klāstu, darbā ar tik dažādām, bet tomēr līdzīgām mērķa auditorijām. 

Vairāk par projektu jūs varat uzzināt šeit

Nellija Titova Mg.oec.
Attīstības prorektore
Adrese
314, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top