Jaunumi

Inovāciju platformas DEMOLA izaicinājums

Vēl tikai dažas dienas - līdz 07.09. 2023- ir iespējams pieteikties jaunajiem inovāciju platformas Demola izaicinājumiem! Programmai var pieteikties studenti no jebkuras studiju programmas.
Inovāciju platformas DEMOLA izaicinājums

Vēl tikai dažas dienas – līdz 07.09. 2023- ir iespējams pieteikties jaunajiem inovāciju platformas Demola izaicinājumiem! Dalībnieki var pretendēt uz līdz 228 EUR stipendiju un 2596 EUR grantu sava risinājuma izstrādei. Vairāk par programmu, šīs sezonas izaicinājumiem un pieteikšanos: www.ej.uz/demola2023 

Programmai var pieteikties studenti no jebkuras studiju programmas un jebkuras Latvijas augstskolas. Šajā sezonā studentus aicina meklēt alternatīvu enerģijas avotu mobilo silosu izveidei un izstrādāt inovatīvus, digitālus un ilgtspējīgus risinājumus ēku uzturēšanai, kā arī atbildes uz tādiem jautājumiem kā universitāšu gatavība uzņemt gados vecākus studentus, pilsētu iespējas uzlabot savu gaisa un vides kvalitāti un kādā veidā panākt cilvēku aptaukošanās samazinājumu.

Kas ir DEMOLA Latvia?

DEMOLA Latvia ir inovāciju koprades programma studentiem un uzņēmumiem. Strādājot ar vadošajiem studentiem, Demola Latvia palīdz uzņēmumiem radīt nākotnes risinājumus. DEMOLAs līdzšinējie sasniegumi ir pierādījums tam, ka mūsu metode strādā.

DEMOLA Latvia ir inovāciju platforma, kas atrodas Rīgas Tehniskās universitātes paspārnē. Tā sadarbojas ar uzņēmumiem, kuri talantīgākajiem studentiem, kas mācās Latvijā, iesniedz izaicinājumus (idejas un problēmjautājumus) risināšanai Demolas 12 nedēļu intensīvajā dizaina domāšanas procesā.

DEMOLA Latvia

    Sazinies ar mums

    To top