Jaunumi

Informācija par plašsaziņas līdzekļos izskanējušo situāciju

Augstskola RISEBA izsaka viedokli saistībā ar pēdējā laikā plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par bērnu televīzijas un radošās akadēmijas “KidsTV” aktivitātēm.
Informācija par plašsaziņas līdzekļos izskanējušo situāciju

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA  izsaka viedokli saistībā ar pēdējā laikā plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par bērnu televīzijas un radošās akadēmijas “KidsTV” aktivitātēm. 


Augstskola RISEBA pilnībā norobežojas no bērnu televīzijas un radošās akadēmijas “KidsTV.lv” darbības. Augstskola minētajai bērnu un jauniešu organizācijai izīrē biroja telpas, bet cita veida saistība vai sadarbība augstskolai ar šo organizāciju nepastāv. Augstskolai nav tiesības kontrolēt nomnieka darbību.


Atgādinām, ka augstskolai ir telpu nomas līgumi arī ar citām organizācijām. 


Ņemot vērā pēdējo dienu laikā publiskoto informāciju par “Kidstv.lv” darbību, augstskola RISEBA izskata telpu nomas līguma laušanu nomas līgumā noteiktajā kārtībā.


Informējam, ka augstskola RISEBA nosoda Krievijas uzsākto karu Ukrainā un atbalsta Ukrainas iedzīvotājus – augstskola sadarbibā ar BITE Latvija un Ideaport Riga izveidojot Latvijas psiholoģiskā atbalsta tīklu ukraiņiem, kas ietver krīzes atbalsta tālruni, valsts sniegtajiem atbalsta mehānismiem. Augstskola arī  aktīvi atbalsta studentus un viņu vecākus, kas ieradušies no Ukrainas un vēlas turpināt vai uzsākt studijas – piedāvājot visa veida atbalstu, t.sk. psiholoģisko un finansiālo, piedāvājot studiju maksas atlaides.

HelpUA

Anta Bute
Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja
Adrese
314, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top