Jaunumi

Erasmus+ projekts ERASMUS-EDU-2021-VIRT-EXCH-NDICI, Virtuālo jauniešu biznesa centru starptautiskais tīkls – VEHUB4YOU

Erasmus+ projekts ERASMUS-EDU-2021-VIRT-EXCH-NDICI, Virtuālo jauniešu biznesa centru starptautiskais tīkls – VEHUB4YOU

No 2023. gada 16. līdz 20. jūnijam Itālijā, Viestē, Zane Raščevska un Anna Ragaine piedalījās pirmajā projekta seminārā “Innovations in Virtual Exchange: Facilitator Training and Organization of Virtual Exchanges”. RISEBA vārdā sniedzot ieguldījumu, daloties zināšanās par labāko inovāciju praksi virtuālās izglītības un apmaiņas jomā. Šo semināru organizēja Fogijas Universitāte, un tas notika kopā ar dalībniekiem no Itālijas, Ukrainas un Azerbaidžānas universitātēm.

VEHUB4YOU projekts ir vērsts uz biznesa zināšanu nodošanu no ES Austrumu partnervalstu jauniešiem (no 13 līdz 30 gadiem), izmantojot virtuālās apmaiņas tehnoloģijas. ES Jaunatnes stratēģijas 2019.-2027. gadam 9. mērķa “Telpa un līdzdalība visiem” ietvaros konsorcija dalībnieki veiks kopīgus centienus, lai organizētu starptautisko virtuālo biznesa centru tīklu un mācītu uzņēmējdarbību gan ekonomisko, gan cita veida specialitāšu vidusskolēniem, koledžu studentiem un augstskolu studentiem, izveidojot VIRTUAL YOUTH BUSINESS HUBS INTERNATIONAL NETWORK, kurā ietilpst 60 virtuālie starptautiskie biznesa centri skolās, universitātēs un lauku bibliotēkās Ukrainā un Azerbaidžānā. Eiropas universitātes ar Ukrainas un Azerbaidžānas universitāšu un jaunatnes organizāciju palīdzību dalīsies savos biznesa kursos un pasniedzēju pieredzē ar Austrumu partnerības valstu jauniešiem.

Rezultātā projektā piedalīsies 2500 pārstāvji no 60 centriem un 250 koordinatori no Austrumu partnerības valstīm, kā arī 220 dalībnieki no citiem norādītajiem reģioniem (dienvidu kaimiņvalstīm un Subsahāras Āfrikas).

    Sazinies ar mums

    To top