Jaunumi

Rise to Success: Ēno, iepazīsti, izzini – “Ēnu diena” augstskolā RISEBA

Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" 2024. gada 4. aprīlī piedāvā ēnot astoņu profesiju pārstāvjus.
Rise to Success: Ēno, iepazīsti, izzini – “Ēnu diena” augstskolā RISEBA

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.


Ēnu diena 2024

Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskola “RISEBA” 2024. gada 4. aprīlī piedāvā ēnot desmit profesiju pārstāvjus. Piesakoties par ēnu kādam no profesiju pārstāvjiem, gaidi informāciju, vai Tava dalība tiek apstiprināta.

Kad Tava dalība tiks apstiprināta augstskola ar Tevi sazināsies un lūgs sagatavot parakstītu apliecinājumu no Tavu vecāku puses par Tavu dalību un datu drošību, kuru vajadzēs iesniegt ierodoties augstskolā 04.04.2024 Mārkeitnga un komunikācijas nodaļas vadītājai Antai Butei. ( Kontaktinformācija zemāk)

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti SIA “Biznesa, mākslas un tehnoloģijeu augstskolas “RISEBA”” mājas lapā internetā, vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram, X, LinkedIn.


ĒNU DIENA 2024
Pieteikums pasākumam/datu aizsardzība

Kā pieteikties Ēnu dienai 2024?

Vai tu zini, kas ir karjera? Vai Tev jau ir sava sapņu profesija? Vai zini, kas ir jāmācās un jāprot, lai būtu veiksmīgs šajā profesijā? Varbūt ir kāda profesija, kas tevi ļoti interesē, taču īsti neesi pārliecināts vai zini, ko dara šīs profesijas pārstāvji? Ēnu diena ir īstais laiks, kad rast atbildes uz šiem jautājumiem! Reģistrējies enudiena.lv vai uzrunā interesējošo Ēnu devēju pats un uzzini atbildes uz saviem jautājumiem!

Ja jau esi reģistrējies, atkārtota reģistrācija nav nepieciešama, taču noteikti atjauno sava profila informāciju. 

Reģistrācija skolēniem atvērta līdz pat pēdējai pieteikšanās iespējai 25. martā!


Reģistrējies ŠEIT

Ēnu diena 2024 norises datumi

 • 1. – 4.marts Pieteikšanās 1.iespēja. Skolēni piesakās vienai ēnojamai vakancei, apliecinot Ēnu devējam savu dalību Ēnu dienā.
 • 5. – 7.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida. Šajā laikā nevar skolēni pieteikties uz vakancēm.
 • 8. – 11.marts Pieteikšanās 2.iespēja – noraidītie skolēni atkārtoti izvēlās vienu ēnojamo vakanci, ar to apliecinot Ēnu devējam savu vēlmi piedalīties Ēnu dienā.
 • 12. – 14.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida.
 • 15. – 18.marts Pieteikšanās 3. iespēja – noraidītie skolēni atkārtoti izvēlās vienu ēnojamo vakanci, ar to apliecinot Ēnu devējam savu vēlmi piedalīties Ēnu dienā.
 • 19. – 21.marts Uzņēmumi apstiprina ēnotājus savām vakancēm. Neapstiprinātos pieteikumus sistēma automātiski noraida.
 • 25.marts Nejaušais Ēnotājs / garantētā iespēja – skolēnu pieteikšanās uz brīvajām vakancēm tikai tajos uzņēmumos, kuri ir piekrituši uzņemt motivētos skolēnus, kuri nav apstiprināti 1., 2. un 3. iespējā.
  Piesakoties brīvajai piedāvātajai vakancei, skolēns automātiski kļūst par piedāvātās vakances Ēnotāju
4. aprīlis: Ēnu diena 2024

Šogad Biznesa,māklas un tehnoloģiju augstskola piedalās Ēnu dienā piedāvājot sekot sekojošiem profesiju pārstāvjiem:


Rektorei, profesorei Lūcijai Rutkai – Ceļojums pa vadītāja karjeras veiksmes stāstu:

Rektore un profesore Lūcija Rutka būs piemērots ēnu darbiniekam, kurš vēlas iegūt ieskatu vadītāja ikdienā. Ar vairāk nekā 50 publikācijām starptautiski atzītās datu bāzēs, Lūcija sniegs iespēju uzzināt, kādas kompetences un izglītība nepieciešamas vadītāja amatā un kādas priekšrocības ir vadītāja darbā.


Studiju un starptautiskās sadarbības prorektorei, vadošajai pētniecei Irinai Senņikovai – Veido nākotni izglītības jomā

Vai esi gatavs ieskatīties iespējās un iegūt pieredzi tiešām unikālas, spēcīgas un “LĪDERES” ar lielo burtu personības vadībā? Tas noteikti mainīs arī tavu skatījumu uz izglītības pasauli kopumā? Studiju un starptautiskās sadarbības prorektores amata “ēnošana” pavērs ceļu, kas ļaus Tev būt daļai no lielām pārmaiņām un veidot nākotni izglītības jomā.
Tu ne tikai ieraudzīsi izcilas vadības un līderības prasmes, un iegūsi nepieciešamo ieskatu augstākās izglītības organizācijas vadībā, bet arī atklāsi savu spēju veidot globālu ietekmi, strādājot gan vietējā, gan starptautiskā līmenī.
Kļūsti par pārmaiņu veidotāju izglītības pasaulē un rīkojies tagad – piesakies, lai ēnotu Studiju un starptautiskās sadarbības prorektori, un sāc ceļu uz savu starptautisko karjeru izglītības jomā!

Ēnu dienā Studiju un starptautiskās sadarbības prorektore sadarbosies ar asistenti!


Studiju un starptautiskās sadarbības prorektores asistenteI Inesei Kuklei

Studiju prorektores asistente ir būtiska un neatņemama loma, kas sniedz jauniešiem unikālu iespēju attīstīt jaunas prasmes, attīstīt līdera potenciālu un veidot savu ceļu karjerā izglītības jomā, darbojoties kopā ar studiju prorektoru.
Šis amats lieliski parāda, kā būt jebkura augstākā līmeņa vadītāja “labajai rokai”, “ausīm un acīm”, būt “atbalstam” ne tikai profesionāli, bet arī privātajā dzīvē un ārpus darba situācijās.
Kopīgs darbs studiju prorektores asistentes un prorektores amatā var būt iedvesmojošs un motivējošs piemērs jauniešiem par to, kā efektīvi sadarboties, lai sasniegtu kopīgus gan personīgos, gan kopumā organizācijas mērķus, kā arī veidotu pozitīvu ietekmi profesionālajā karjerā un globālā līmenī.

Ēnu dienā Studiju un starptautiskās sadarbības prorektores asistente sadarbosies ar prorektori!


Ārējo sakaru nodaļas vadītājai Gaļinai Zilgalvei

Gaļina Zilgalve sniegs ieskatu starptautiskajā studentu piesaistē un ERASMUS + programmas organizācijā. Ar vairāk nekā 10 gadiem pieredzes augstskolā RISEBA, viņa dalīsies ar savu bagāto zināšanu un prasmju klāstu šajā nozarē. Ārvalstu studentu piesaiste, darbs ar dažādu nacionalitāšu studentiem, starpkultūru komunikācija un tās nozīme sadarbību veidošanā.


Mācību centra un Radošā biznesa inkubatora vadītājai Zanei Raščevskai

Mācību centra vadītāja Zane Raščevska piedāvās ēnu skolēniem iespēju iepazīt mācību satura veidošanas procesu. Ar plašu pieredzi semināru un projektu vadībā, Zane dalīsies ar savām zināšanām digitalizācijas jautājumos.


Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītājai Antai Butei

Anta Bute, kā Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja, sniegs ieskatu darbā, kas veido uzņēmuma tēlu un uztur saikni ar klientiem. Piedaloties Ēnu dienā, skolēni uzzinās vairāk par komunikācijas daļas darbību, reklāmu, digitālo mārketingu, kampaņu veidošanu un sadarbības partneru piesaisti un pasākumu organizēšanu.


Studentu piesaistes projektu vadītājam Kārlim Plokam

Kārlis Ploks dalīsies ar aizraujošu ikdienu Mārketinga un komunikācijas nodaļā, atklājot, kā notiek projektu īstenošana, pasākumu organizēšana un studentu piesaiste. Šī būs īstā vieta tiem, kas vēlas attīstīties un īstenot savus mērķus. Kārlis plašāk pastāstīs par publisko uzstāšanos, pasākumu vadīšanu un studentu piesaistes projektiem un aktivitātēm.


Mārketinga un komunikācijas projektu vadītājai Evai Reinfeldei

Eva Reinfelde piedāvās iespēju ēnot sevi Mārketinga un komunikācijas nodaļā, ar fokusu uz digitālajiem medijiem, darbu ar sociālajiem tīkliem, to satura veidošanu un reklāmu. Viņa dalīsies ar savu pieredzi, kā veidot efektīgu digitālo saturu sociālajiem medijiem un organizēt veiksmīgus projektus. Pēc dienas ar Evu noteikti uzzināsi kādas aktivitātes pievērš sekotāju uzmanību, kāda nozīme ir izvietoto ziņu saturam, laikam un vizualizācijai.


Studiju programmas “Biznesa psiholoģija” direktoram Valērijam Dombrovskim

Valērijs Dombrovskis, bakalaura studiju programmas “Biznesa psiholoģija” direktors, būs ideāls ēnojamais tiem,  kas vēlas uzzināt par studiju programmas vadību,  kā arī psihologa darba ikdienu.  Kā kiberpsiholoģijas pētnieks, viņš dalīsies ar saviem ieskatiem par kiberpasauli un tehnoloģiju lietotāja adaptācijas procesiem.


Asociētai profesore Biznesa un ekonomikas fakultātē Solveigai Blumbergai

Asociētā profesore Solveiga Blumberga piedāvās ēnotājiem iespēju iepazīties ar to, kādu nozīmi uzņēmējdarbībā rada psiholoģijas zināšanas. Ar daudzveidīgu pieredzi augstskolās Latvijā un ārvalstīs, viņa dalīsies ar savu skatījumu, kā arī aktīvo ikdienas darbu un profesores pienākumiem. Solveiga Blumberga ieguvusi doktora zinātnisko grādu psiholoģijā, Latvijas Universitātē, veidojusi vairākas zinātniskās publikācijas.

Anta Bute
Mārketinga un komunikācijas nodaļas vadītāja
Adrese
314, Meža iela 3

  Sazinies ar mums

  To top