Jaunumi

Dibināta biedrība “Baltic Family Firm Institute” ģimenes uzņēmumu atbalstam

Dibināta biedrība “Baltic Family Firm Institute” ģimenes uzņēmumu atbalstam

Biedrība “Baltic Family Firm Institute” (BFFI, Baltijas ģimenes uzņēmumu institūts) dibināta ar mērķi atbalstīt veiksmīgu un spēcīgu ģimenes uzņēmumu izaugsmi Baltijas valstīs.

Biedrība apvieno akadēmiķus un nozares ekspertus no trim Baltijas valstīm, lai

 • veicinātu ilgtspējīgu vairāku paaudžu ģimenes uzņēmumu attīstību Igaunijā, Latvijā, un Lietuvā,
 • veidotu izpētes un mācību programmas, kas risina ģimenes uzņēmumu stratēģiskos, operatīvos un korporatīvās pārvaldības jautājumus,
 • īstenotu informatīvas kampaņas ģimenes uzņēmumu izveides veicināšanai, kā arī
 • organizētu pasākumus ģimenes uzņēmumu pārstāvjiem.

“Baltic Family Firm Institute” balstās uz trīs stūrakmeņiem :

 • Izpēti,
 • Konsultācijām
 • Izglītību

Nodrošinot ģimenes uzņēmumu pārstāvjiem, konsultantiem un zinātniekiem pētījumos balstītas zināšanas un praktiskās metodes. 

“Daudzi ģimenes uzņēmumi Baltijā pirmo reizi ir nonākuši līdz būtiskam dzīves ciklam – uzņēmuma nodošanai nākamajam īpašniekam vai vadītājam. Veiksmīga uzņēmuma nodošana nodrošina pēctecību, saglabā darba vietas, kā arī vairo aktīvu vērtību. Viens no BFFI mērķiem ir atbalstīt ģimenes uzņēmumus šajā svarīgajā dzīves posmā,” skaidro Valērija Kozlova, ģimenes uzņēmumu pētniece Augstskolā RISEBA.

BFFI sākotnējā vadības komandā ir septiņi domubiedri, kurus iedvesmo iespēja veicināt ģimenes uzņēmumu izaugsmi Baltijas valstīs. Valdes locekļi ir Jānis Bērziņš (BI Norwegian Business School), Valdonė Darškuvienė (ISM University of Management and Economics, Lithuania), Krista Jaakson (Tartu University, Estonia), Valērija Kozlova (Augstskola RISEBA), Kārlis Krastiņš (Prudentia), Anete Marhele (Eversheds Sutherland Bitāns), un Anete Pajuste (Stockholm School of Economics (Riga)). 

Ģimenes uzņēmumu īpašnieki un vadītāji, ģimenes biroju pārstāvji, kā arī konsultanti un padomdevēji tiek aicināti kļūt par “Baltic Family Firm Institute” biedriem un sadarbības partneriem. Divas galvenās biedru kategorijas ir individuālie biedri un korporatīvie biedri. BFFI biedriem tiks nodrošināti regulāri tīklošanās un pieredzes apmaiņas pasākumi ekspertu vadībā, jaunumi ģimenes uzņēmumu izpētes jomā, kā arī jaunākā informācija no ģimenes uzņēmumu datubāzes. Korporatīvajiem biedriem būs iespēja saņemt pro bono padomus no sadarbības partneriem juridiskajos, finanšu un vadības jautājumos. Vairāk par biedru kategorijām un ieguvumiem var uzzināt ŠEIT

Valērija Kozlova Mg.oec.
EKO padomes vadītāja
Adrese
314, Meža iela 3

  Sazinies ar mums

  To top