Jaunumi

CONNECT projekts augstskolā RISEBA

CONNECT projekts augstskolā RISEBA

Projekts CONNECT pavisam nesen aizvadīja veiksmīgu sanāksmi augstskolā RISEBA, atzīmējot vēl vienu pagrieziena punktu savā ceļā. Vairāku produktīvu dienu laikā vairāk nekā 20 dalībnieki pulcējās RISEBA lai piedalītos bagātinošā un saturīgā pasākumā, kas bija piepildīts ar izsmeļošām lekcijām, interesantām meistarklasēm, iedvesmojošiem veiksmes stāstiem un vērtīgām diskusijām.

Sanāksme tika izmantota kā platforma universitāšu un nozares sadarbībai, demonstrējot iedvesmojošus šādas partnerības piemērus. Dalībniekiem bija iespēja apmainīties ar vērtīgām zināšanām un pieredzi, stiprinot pamatu efektīvai sadarbībai nākotnē.

Pasākums bija iespējams, pateicoties CONNECT komandas centībai, kuras dalībnieki jau vairāk nekā divus gadus ir daļa no šīs komandas.

Īpaša pateicība augstskolas RISEBA rektorei, profesorei Lūcijai Rutkai un Aijai Okolokulakai-Neilandei par atbalstu pasākuma veiksmīgā norisē.

Tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par CONNECT projektu un tā ceļojumu, var apmeklēt tīmekļa vietni www.connecterasmus.com.

CONNECT 2021-2024 (Connecting universities-industry through smart entrepreneurial cooperation and competitive intelligence of students in Moldova, Georgia, and Armenia. (Connecting universities-industry through smart entrepreneurial cooperation and competitive intelligence of students in Moldova, Georgia and Armenia. Project No. 617393-EPP-1-2020-1-MD-EPPKA2-CBHE-JP)).

    Sazinies ar mums

    To top