Jaunumi

Augstskolas RISEBA 31. gadadiena

Šodien esam sasnieguši vēl vienu pagrieziena punktu augstskolas RISEBA ceļā. Šajā dienā veltīsim brīdi pārdomām par ceļojumu, ko katrs esam uzsākuši kā studenti, pasniedzēji vai darbinieki.
Augstskolas RISEBA 31. gadadiena

Šodien esam sasnieguši vēl vienu pagrieziena punktu augstskolas RISEBA ceļā. Šajā dienā veltīsim brīdi pārdomām par ceļojumu, ko katrs esam uzsākuši kā studenti, pasniedzēji vai darbinieki.

Plašajā akadēmiskajā vidē mēs visi esam izvirzījuši ambiciozus mērķus, tiecoties kāpt zināšanu, inovāciju un personīgās izaugsmes kalnos. Akadēmiskajā pasaulē mērķu izvirzīšana nav tikai uzdevums, tas ir dzīvesveids. Tas nozīmē izaicināt sevi sapņot, domāt kritiski un tiekties pēc izcilības. Kā RISEBA saime, mēs esam daļa no kopienas, kas veicina mērķtiecību un mudina tiekties pēc zināšanām.

Šodien svinēsim ne tikai vēl viena gada aizvadīšanu, bet arī katra studenta un absolventa sasniegumus, aplaudēsim pasniedzējiem un direktoriem, kuri nenogurstoši mūs ir vadījuši šajā atklājumu ceļā, kā arī pateiksimies visiem RISEBA darbiniekiem, bez kuru atbalsta ikdienas procesi nebūtu iedomājami.
Kopā mēs esam izveidojuši dinamisku akadēmisko kopienu, kas plaukst, pateicoties aizrautībai, centībai un kopīgai apņēmībai.

Studentu apsveikumi augstskolai RISEBA


“Liels sveiciens mūsu augstskolai dzimšanas dienā! Lai tā turpina augt, attīstīties un veidot nākotnes līderus!”

– Kristiāna A.


“Sirsnīgi apsveicu mūsu augstskolu dzimšanas dienā!! Vēlos novēlēt, lai ikvienam šajā vietā izdodas sasniegt visus savus mērķus un pārvērst savus sapņus realitātē. Lai šīs augstskolas sienās ikviens ir mērķtiecīgs, veiksmīgs, laimīgs un optimistisks!”

– Anastasija S.


“No visdziļākajiem sirds dziļumiem novēlu šai brīnišķigajai augstskolai un visiem tās studentiem, priekpilnus svētkus un izturību šajos grūtajos laikos!”

– Tomass M.


“Sveiciens dzimšanas dienā radošāko biznesmeņu universitātei! Lai visi studenti atrod sevi, kļūst par veiksmīgiem speciālistiem savās jomās un, protams, pelna lielas naudiņas!”

– Katrīna E. H.


“Sveiciens mūsu augstskolai dzimšanas dienā! Šī ir vieta, kur radušās ne tikai zināšanas, bet arī daudz emociju un atmiņu, kas paliks mūsos uz visiem laikiem.”

– Jūlija F.


“Tik zīmīgā dienā vēlos pateikties visiem augstskolas RISEBA darbiniekiem, ka dalās ar mums zināšanās un vēlos novēlēt turpmāku izaugsmi”

– Aleksandrs G.


“Lai patiesa laime rodas no prieka par darbiem, kas labi paveikti, un aizrautība, radot jaunas lietas! Mīļi sveicieni mūsu augstskolai dzimšanas dienā”

– Anete A.

Aicinām atskatīties uz aizvadīto gadu augstskolā RISEBA

    Sazinies ar mums

    To top