Jaunumi

Aizvadīta projekta ProCESS Ziemas skolas pirmā diena Jiveskilē

Aizvadīta projekta ProCESS Ziemas skolas pirmā diena Jiveskilē

Erasmus+ atbalstītā projekta ProCESS ietvaros studenti radījuši risinājumu – aplikācijas “Flu Fighter” dizainu medicīnas speciālistiem un pacientiem.

Lepojamies ar RISEBA un Rīgas Stradiņa universitātes studentu grupu (Madaru Paidere, Anastasija Feofilova, Iveta Behmane un Sanita Paudere-Logina), kuras pirmajā ProCESS projekta Ziemas skolas dienā Jiveskilē sniedza lielisku noslēguma prezentāciju par SANOFI grupas (Francija) izvirzīto ProCESS projekta uzdevumu – “Kā palielināt pretgripas imunizācijas pārklājumu Francijā”. Lai izstrādātu risinājumus, līdztekus akadēmiskajai un analītiskajai pieejai studenti izmantoja arī emocionālās, sajūtu un garīgās prasmes, ko viņi bija attīstījuši ProCESS projekta ietvaros realizētajos SESS semināros. Studentu piedāvātais risinājums bija izstrādāts web aplikācijas “Flu Fighter” dizains medicīnas speciālistiem un pacientiem, kas ikvienu iesaistīs spēlei līdzīgā pieredzē un sacensībā, kā arī uzlabos sadarbību starp veselības aprūpes jomas profesionāliem.

RISEBA un RSU studentes Madara Paidere, Anastasija Feofilova, Iveta Behmane un Sanita Paudere-Logina, projeka ProCESS ietvaros prezentējot aplikācijas “Flu Fighter” dizainu.

    Sazinies ar mums

    To top