Jaunumi

2022. gada EDAMBA Ikgadējā kopsapulce

2022. gada EDAMBA Ikgadējā kopsapulce

2022. gada EDAMBA Ikgadējā kopsapulce un Ģenerālā asambleja “Operating Doctoral Programmes in the Service of Society: Critical Transitions and the Future” notiks no 2022. gada 28. līdz 30. augustam, tiešsaistē.

2022. gada ikgadējās kopsapulces uzmanības centrā būs sabiedrības izaicinājumi. Pirmdien, 29. augustā, un otrdien, 30. augustā, tiks apspriesta sinerģija starp akadēmisko vidi, politiskiem procesiem un praksi, lai iezīmētu svarīgākos virzienus doktorantūras programmu īstenotājiem un doktora programmu studentiem šajā laikā.

Šodienas pasaules kārtība neizbēgami mainās. Kopš COVID-19 pandēmijas sākuma pārmaiņas ir būtiski ietekmējušas gan ekonomiku, gan sabiedrību. Kā Eiropas biznesa vadības doktora programmu asociācijai mūsu mērķis ir veicināt iekļaujošas, mierīgas, atvērtas un daudzveidīgās zināšanās balstītas sabiedrības attīstību. Mūsu doktora programmu asociācija turpina pievērsties tēmām par globālo veselību post-pandēmijas apstākļos, mākslīgā intelekta un uzraudzības kapitālisma pieaugumu, klimata straujām pārmaiņām un globālo piegādes ķēžu pārrāvumiem. Tieši tāpēc mūsu mērķis ir veicināt doktora grāda kandidātu un zinātņu doktoru spējas radīt jaunas pieejas šo izaicinājumu risināšanai.

Viens no galvenajiem uzdevumiem ir atbalstīt un motivēt doktora programmu studentus iesaistīties jaunos pētniecības projektos arī šobrīd. Mūsdienās vēl vairāk ir nepieciešami pētījumi, kas spēj radīt jaunas koncepcijas un teorijas. Doktorantiem jābūt labi sagatavotiem, lai viņi spētu atrast jaunas pieejas pastāvīgo izaicinājumu pārvarēšanai. Tas prasa attīstīt tādas prasmes kā kritisko domāšanu un spēju saglabāt pētniecības integritāti, pat tad, ja pētījuma novitāte šķiet ārpus vadošajām tendencēm.

Doktora grāda iegūšana nozīmē ne tikai iekļūšanu akadēmiskajā pasaulē, bet arī iespējas veikt pētījumus adresētus politikas veidotājiem, radīt sociālo ietekmi, veidot sadarbības tīklus ar pētniekiem un organizācijām Eiropā un pasaulē.

    Sazinies ar mums

    To top