Speed Dating ar mentoru 2023

18 Okt
18.30

Lieliska iespēja studentam atrast savu īsto mentoru, kurš atbalstīs un sniegs ieskatu turpmākajiem soļiem savas profesionālās attīstības ceļā.

Daudzi teiktu, ka Speed dating ( LV: Ātras tikšanās) mentorings ir kā īsa satikšanās, un šajā apgalvojumā nav nekā nepareiza. Speed dating tikšanās ar mentoru ir īsu, precīzu sarunu sērija par konkrētiem jautājumiem.

Šīs sarunas ietver individuālu 4 minūšu mijiedarbību starp mentoru un mentorējamo personu, šajā gadījumā studentu. Mentors ir persona ar pieredzi, pie kura noteiktā laika posmā rotē vairāki studenti, jeb mentorējamie, lai iegūtu meklēto informāciju un veidotu kontaktus turpmākajai sadarbībai.

Pasākums norisināsies

18.10.2023, 18:00 – 20:00

“RISEBA” Biznesa un ekonomikas fakultātē, Meža ielā 3, #306

Svarīga informācija

  • Pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 11. oktobrim, sūtot e-pastu [email protected]. E-pastā lūgums norādīt mērķi – Meklēju mentoru, pievieno īsu aprakstu par sevi, kāda veida atbalstu vēlies saņemt (studijas RISEBA, pašizaugsme, konsultācija par biznesa dibināšanu un tml.)
  • Pirms reģistrācijas, lūdzu, pārliecinieties, ka Jums ir iespēja apmeklēt pasākumu klātienē trešdien, 18. oktobrī, no 18:00 līdz 20:00.
  • Jautājumu gadījumā sazinies ar RISEBA Karjeras izaugsmes centra vadītāju Annu Kveldi,  [email protected]
     

Tā ir lieliska iespēja mentorējam atrast savu īsto mentoru, kurš atbalstīs un sniegs ieskatu turpmākajiem soļiem savas profesionālās attīstības ceļā.

Pasākuma laikā katrs mentors dalīsies ar viesiem savā pieredzē un mentorējamā persona (students)  uzdos vairākus jautājumus par to, kas viņu interesē. Pasākuma galvenā ideja ir balstīta komunikācijā.

Pēc pasākuma būs pieejama kafijas pauze, kuras laikā norisināsies sarunas par aizvadīto pasākumu. 

    Sazinies ar mums

    To top