Emocionālā pašregulācija 2.0 – Meditācija un manifestācija

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA piedāvā praktisko nodarbību kursu “Emocionālā pašregulācija 2.0 – Meditācija un manifestācija” 

Meditācija ir viens no spēcīgākajiem iekšējās transformācijas paņēmieniem. Tas palīdz mazināt stresu, tikt galā ar trauksmi un depresiju un pat sasniegt apgaismības stāvokli. Tomēr ļoti maz ir zināms par tā sauktā “projektīvā meditatīvā prāta” potenciālu, ar kura palīdzību mēs varam pārveidot apkārtējo realitāti, radīt apstākļus un veidot notikumus, kas ir labvēlīgi mūsu materiālo vēlmju īstenošanai.

Šis praktisko nodarbību tiešsaistes kurss piedāvā apvienot meditācijas praksi ar īpašu mērķu uzstādīšanas tehniku. Sākumā mēs strādāsim ar zemapziņas un apziņas stāvokļiem, izmantojot uz meditācijas balstītas emocionālās pašregulācijas tehnikas. Pēc tam mēs izmantosim atbrīvoto un radīto enerģiju, lai ieprogrammētu to, ko vēlamies vai cenšamies sasniegt. 

Prakstisko nodarbību kurss ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meditācijas praktiķiem – aizņemtiem profesionāļiem, studentiem un pasniedzējiem, kuri ir ieinteresēti savu svarīgu mērķu sasniegšanā.

Pateicoties šim praktisko nodarbību kursam, jūs uzzināsiet, kā radīt emocionālās stabilitātes stāvokli un, uz tā pamata, īstenot savas materiālās vēlmes!

Šis kurss jums palīdzēs:

• samazināt stresa līmeni,

• ‘uzlādēties’ ar dzīvīgumu un radīt pozitīvu attieksmi,

• izvēlēties patiesās vēlmes un sastādīt iekšējo programmu to īstenošanai,

• kā arī uzsākt vēlmju īstenošanas procesu.

Kursa pamatā ir pārbaudīta labsajūtas un labklājības uzlabošanas metode, kuras pamatā ir elpošanas un mentālās programēšanas tehnikas.

Kursu sastādīja un pasniedz Dr. Inna Kozlinska. Inna ir Groningenas universitātes asistējošā profesore, RISEBA universitātes vecākā pētniece un Kundalini jogas instruktore, kuru aktīvi praktizē kopš 2015. gada. Inna labprāt dalīsies savā pieredzē ar visiem, kas vēlas īstenot savus mērķus un justies līdzsvarā! Vairāk par pasniedzēju lasi ŠEIT.

Dažas kursa nodarbības pasniegs uzaicinātie instruktori ar vairāk nekā 20-gadīgu pieredzi personības izaugsmes jomā.

Kursa ilgums: 20.11. – 20.12.2023. 

Nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās no 20:00 līdz 20:45 pēc Rīgas laika.

Maksa: 100 EUR+PVN

Maksā ietilpst:

•  10 praktiskās nodarbības (45 minūtes) ZOOM platformā

•   4 teorētiskās nodarbības (video ieraksti Loom platformā)

•   Praktisko nodarbību ieraksti (Youtube saites ‘unlisted’)

•   Atbalsta čats Telegramā/WhatsApp – telpa, kur var dalīties ar saviem rezultātiem, uzdod jautājums un saņemt atbildes.  

•   Sertifikāts par kursa apguvi.

    Sazinies ar mums

    To top