Jaunumi

Seminārs Moldovas Valsts universitātē

Seminārs Moldovas Valsts universitātē

No 04.07. – 06.07. Moldovas Valsts universitāte rīkoja 3 dienu semināru projekta CONNECT 2021-2024 ietvaros. Semināra mērķis bija veicināt Moldovas, Gruzijas un Armēnijas studentu sadarbību uzņēmējdarbības jomā un konkurētspēju.

Semināru, ko vadīja augstskolas RISEBA programmu direktors un RISEBA radošā inkubatora vadītājs Ričards Švītiņš, tika aplūkotas tādas būtiskas tēmas kā dizaina domāšana, vērtību piedāvājums, biznesa modeļi un kanva, FinTech, jaunuzņēmumi (Start-up) un inkubatora darbība. Dalībnieki, tostarp studenti un nozares profesionāļi, guva vērtīgas atziņas un praktiskus rīkus, lai rastu idejas savu uzņēmumu sākšanai un uzlabošanai.

Ar interaktīvām sesijām un saistošām diskusijām seminārs veicināja radošu domāšanu un problēmu risināšanu. Dalībnieki no semināra devās iedvesmoti un gatavi pieņemt gaidāmos uzņēmējdarbības izaicinājumus, iesākot ceļu inovatīviem jaunuzņēmumiem un uzņēmumiem reģionā.

CONNECT projekta panākumi ir piemērs starptautiskās sadarbības spēkam inovāciju un uzņēmējdarbības veicināšanā, atstājot paliekošu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi.

Seminārs tika organizēts projekta CONNECT 2021-2024 (Connecting universities-industry through smart entrepreneurial cooperation and competitive intelligence of students in Moldova, Georgia, and Armenia. (Connecting universities-industry through smart entrepreneurial cooperation and competitive intelligence of students in Moldova, Georgia and Armenia. Project No. 617393-EPP-1-2020-1-MD-EPPKA2-CBHE-JP)).

    Sazinies ar mums

    To top