Jaunumi

Noslēdzies projekts “Eiropas Personāla vadība 2023”

Noslēdzies projekts “Eiropas Personāla vadība 2023”

Jūlija sākumā ir noslēdzies starptautisks studentu prakšu projekts personāla vadības jomā – Eiropas Personāla vadība 2023 (European Human Resource Management – EHRM 2023).

Projekta ietvaros RISEBA un vēl sešu partneraugstskolu studentiem bija iespēja iejusties personāla vadības konsultantu “ādā” kādā no projektā iesaistītajām valstīm un izstrādāt personāla vadības jomas problēmu risinājumus starptautiskās kompānijās Vācijā, Itālijā, Beļģijā, Nīderlandē, Spānijā, Francijā un Latvijā. Studenti divu cilvēku grupāsi trīs mēnešu garumā veica ar personāla vadības jomu saistītus uzdevumus, kā piemēram, mākslīgā intelekta iespējas personāla vadības funkciju efektivitātes paaugstināšanā, mācīšanas kultūras ieviešana organizācijā, karjeras pēctecības un darbinieku labbūtības uzlabošana, un citus.

Projektā šogad piedalījās 17 studenti un viņiem bija iespēja pastrādāt tādos starptautiskos Eiropas uzņēmumos, kā Trespa (Vācija), Equans (Beļģija), NAOS (Francija), Peroni Brewery (Itālija), TomTom (Nīderlande), Cepsa (Spānija) un Customisation Group (Latvija). Studenti ieguva prasmes gan personāla vadības jomā, gan starp kultūru sadarbībā. Projekts noslēdzās Romā LUISS biznesa skolā ar paveiktā darba prezentācijām.

EHRM projektam šogad aprit divdesmitseptītais gads, bet RISEBA piedalās tajā jau devīto gadu. Nākamajā gadā EHRM projekts sāksies 8. Aprīlī 2024 tradicionāli ar divu nedēļu garu ievadsesiju, kura notiks Radbound Universitātē, Naimegenā Nīderlandē.

    Sazinies ar mums

    To top