Jaunumi

Kļūsti par RISEBA studentu mentoru

RISEBA Absolvent, tev ir unikāla iespēja pievienoties RISEBA Alumni Mentoru klubam, kļūstot par RISEBA Mentoru.
Kļūsti par RISEBA studentu mentoru

RISEBA Absolvent, tev ir unikāla iespēja pievienoties RISEBA Alumni Mentoru klubam, kļūstot par RISEBA studentu Mentoru.

RISEBA Mentoru klubs tika dibināts 2020. gadā, un tajā jau ir vairāk nekā 90 mentoru.  Tā mērķis ir sniegt personīgu atbalstu pašreizējiem studentiem, kā arī aktīvāk iesaistīties RISEBA dzīvē, veidojot jaunu sadarbību ar RISEBA mentoriem, pasniedzējiem, partneriem un studentiem. Mentora un studenta tikšanās notiek attālināti vai klātienē reizi mēnesī, mentors dalās savā pieredzē, uzklausa, konsultē, atbalsta un palīdz studentam augt, kas ir noderīgi gan personīgajai, gan profesionālajai attīstībai.

Katra semestra sākumā tiek organizēts pasākums “Speed dating ar mentoru”, lai nodrošinātu efektīvu komunikāciju starp studentiem un mentoriem. Šogad tas ir plānots 2023. gada 18. oktobrī RISEBA telpās, Meža ielā 3,kab. 306, Rīgā.

Lai pieteiktos RISEBA Mentoru klubam, lūdzu, nosūtiet informāciju sava profila izveidei:

1) Vārds, Uzvārds;
2) Nodarbošanās;
3) LinkedIn profila saite;
4) Komunikācijas valoda;
5) Mentora redzējums ( tēmas, kurās spējat sniegt atbalstu, piemēram, uzņēmuma dibināšana, karjeras izaugsme, pašizaugsme un tml.);
6) Sadarbības veids – klātienes, tikai attālināti, gan klātienes, gan attālināti.

Lai pieteiktos RISEBA Mentoru klubam, lūdzu, sūtiet informāciju uz [email protected] līdz 2023. gada 2. oktobrim

Karjeras izaugsmes centrs

Anna Kvelde Mg.sc.soc
Studentu karjeras izaugsmes un absolventu programmas vadītāja, Bakalaura studiju programmas “Sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments” direktora p.i.
Adrese
304a, Meža iela 3

    Sazinies ar mums

    To top